Pomóż Michałkowi lepiej zrozumieć świat i podaruj szansę na rozwój!

Michaś Macander

Pomóż Michałkowi lepiej zrozumieć świat i podaruj szansę na rozwój!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0460857
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Roczne leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Michaś Macander, 3 latka
Łódź, łódzkie
Całościowe zaburzenia rozwoju - autyzm
Rozpoczęcie: 25 Stycznia 2024
Zakończenie: 25 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Życie mojego synka, Michałka, rozpoczęło się w dramatyczny sposób. Przyszedł na świat na skutek cichego rozejścia macicy, co prawdopodobnie doprowadziło do niedotlenienia. Do tej pory pamiętam wszechogarniający lęk o życie mojego dziecka… 

Stał się cud. Michałka udało się uratować. Niestety, z czasem los po raz kolejny okazał się dla niego okrutny. U synka we wczesnym dzieciństwie zdiagnozowano spektrum autyzmu. Jest to całościowe zaburzenie rozwojowe, które utrudnia Michałowi codzienne funkcjonowanie. 

Wszystko zaczęło się od opóźnionego wstawania na nóżki, potem zaczęłam dostrzegać brak rozwoju mowy i komunikacji. Coraz większą przeszkodą stawały się silne emocje syna, z  którymi nie umiał sobie poradzić, a także zaburzenia koncentracji i problemy z adaptacją. To wszystko sprawia, że dla Michałka każdy dzień jest ogromnym wyzwaniem.

Michał Macander

Synek potrzebuje stałego wsparcia terapeutycznego, lecz niestety – z powodu braku dostępności refundowanej pomocy specjalistów, możemy korzystać jedynie z prywatnych zajęć. Koszt z nimi związany jest jednak bardzo wysoki. Dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą o pomoc. 

Sami nie jesteśmy w stanie udźwignąć tak dużych kosztów rehabilitacji. Terapia jest jednak jedyną szansą na rozwój i lepszą przyszłość Michałka. Proszę – wyciągnij do niego pomocną dłoń. 

Mama Michałka

Michał Macander

Licytacje:

➡️ Misiu Michaś kontra autyzm

➡️ Misie Michasia

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0460857
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki