Kawiarenka

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Kochani dziś i tylko dziś w tłusty czwartek otwieram swoją kawiarenkę. Proponuję państwu:
Paczek 2 zł
Faworki jeśli ktoś lubi 2 zł
Kawka ☕ 3 zł
A jeśli ktoś nie pije kawy proponuję herbatkę 2 zł
Wszystkich chętnych zapraszam do kawiarenki ☺️☺️☺️
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Kochani dziś i tylko dziś w tłusty czwartek otwieram swoją kawiarenkę. Proponuję państwu:
Paczek 2 zł
Faworki jeśli ktoś lubi 2 zł
Kawka ☕ 3 zł
A jeśli ktoś nie pije kawy proponuję herbatkę 2 zł
Wszystkich chętnych zapraszam do kawiarenki ☺️☺️☺️
Wpłaty

Wszystkiego Najlepszego😘😘😘
- Daria20 zł
- Beata Fim10 zł
- Eve Wa-Pa20 zł


