
Tragiczny wypadek na oczach córki – Monika potrzebuje pomocy!
Cel zbiórki: Pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym, leczenie, zakup środków opatrunkowych
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Cel zbiórki: Pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym, leczenie, zakup środków opatrunkowych
Podziękowanie
Kochani,
z całego serca dziękujemy Wam za wsparcie. Za chwilę minie rok od wypadku, a stan Moniki cały czas jest niestety ciężki. Profesor Talar od początku zaznaczał, że to nie będzie łatwy proces i to może trwać dłużej niż sądziliśmy. Nie mamy jednak innej alternatywy i nie wiemy gdzie indziej Monika miałaby większe szanse na powrót do nas. Dopóki jest jakaś nadzieja, trzeba walczyć i my będziemy to robić.
Dzięki Waszej pomocy Monika przebywa w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym, robi postępy i walczy o kolejne. Niestety – środki topnieją w zastraszającym tempie i niebawem ruszy kolejna zbiórka na kolejne turnusy rehabilitacyjne.
Dziękujemy za wszystko, co dla nas robicie.
Rodzina Moniki

- Wpłata anonimowa20 zł
- Ania Dziel20 zł
- Renia100 zł
Monia, czekamy na Ciebie <3
- Wpłata anonimowa200 zł
- Wpłata anonimowa100 zł
- Wpłata anonimowa50 zł

