Zapomnieć o bólu

Monika Loll-Kozłowska
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

operacja odcinka lędźwiowego kręgosłupa

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja KAWAŁEK NIEBA
Monika Loll-Kozłowska, 47 lat
Sopot, pomorskie
Uszkodzony rdzeń nerwowy kręgosłupa, zespół wąskiego kanału kręgowego, zanik mięśni przykręgosłupowych i obrzęk szpiku w kręgach L5 – S1, złamana śruba w kręgosłupie
Rozpoczęcie: 9 Kwietnia 2019
Zakończenie: 11 Kwietnia 2019

Rezultat zbiórki

Kochani Pomagacze!

Pani Monice udało się zebrać środki na operację z innych źródeł. Dzięki temu lekarze na nowo naprawili jej kręgosłup. Ból, który towarzyszył jej po poprzedniej operacji 24 godziny na dobę, odszedł w zapomnienie. Pani Monika powoli dochodzi do siebie i przyzwyczaja się do życia bez bólu! Wspaniale jest pomagać innym.

Razem wielką mamy MOC!

Opis zbiórki

Zaczęło się od zwykłych bóli pleców, a skończyło na tym, że tak naprawdę nie jestem w stanie normalnie funkcjonować... Przeszłam dwie operacje, które miały to zmienić, ale niestety, ta ostatnia tylko pogorszyła sprawę. Od samego początku miałam przeczucie, że coś poszło nie tak. Dwa dni po operacji nie mogłam się ruszyć. Nie mogłam zostać spionizowana, ponieważ nie byłam w stanie wstać. Jedynie dzięki bardzo silnym lekom przeciwbólowym dałam radę podnieść się z łóżka. Konieczne jest wykonanie re-operacji kręgosłupa, bym mogła żyć nie tylko bez bólu, ale przede wszystkim normalnie! Koszt operacji przewyższa moje możliwości finansowe, utrzymuję się jedynie z renty. Nie chcę żyć dłużej tak, jak teraz, dlatego proszę, pomóż mi zapomnieć o bólu!

Ta zbiórka jest już zakończona. Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę.

Obserwuj ważne zbiórki