Mamy czas do końca września, by ocalić życie Jędrusia!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 98 797 osób
2 209 939,93 zł (103,97%)
Zbiórka na cel
Leczenie w USA - jedyna szansa, by ocalić życie Jędrka

Andrzej Hennig, 6 lat

Warszawa, mazowieckie

Rak splotu naczyniówkowego CPC - złośliwy guz mózgu, mutacja genu tp53

Rozpoczęcie: 16 Września 2017
Zakończenie: 25 Września 2017

Aktualizacja - 28.03.2018

Jędrek zakończył leczenie w USA i przed kilkoma dniami wrócił do Polski. Leczenie było bardzo intensywne, niosło ze sobą wiele powikłań, ale wszystko zakończylo się pomyślnie. Lekarze są zadowoleni z efektów leczenia - obraz w rezonansie jest dobry.

Wiadomo jednak z jak 'podstępnym' przeciwnikiem mamy do czynienia, dlatego lekarze zaplanowali dla Jędrka doustną kurację podtrzymującą, która może potrwać nawet 2 lata. Tymczasem Jędrek nabiera sil i cieszy się z powrotu do domu.

Dziękujemy raz jeszcze, z całego serca!


Andrzej Hennig


............

Drodzy SiePomagacze,

dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę, każdego wysłanego sms'a.
W naszych najśmielszych marzeniach nie przypuszczaliśmy, że w tak krótkim czasie uda się zebrać całą kwotę. Dzięki Wam Jędrek rozpoczął leczenie w USA !

Dni zbiórki były nierzeczywiste, wszystko potoczyło się tak błyskawicznie dzięki zaangażowaniu i pomocy bardzo wielu osób. Każdy chciał nam pomóc, dać coś od siebie, wesprzeć nas.
Ta zbiórka to Wasz wspólny sukces!
Dziękujemy!

Asia i Paweł, rodzice wojownika Jędrusia

........

Andrzej Hennig

Gdy uruchamialiśmy zbiórkę, mieliśmy świadomość, że to misja prawie niewykonalna. Ponad dwa miliony złotych i niecałe dwa tygodnie... Jednak postanowiliśmy, że spróbujemy, bo Siepomaga było ostatnią nadzieją Jędrusia i jego rodziny. Gdzieś tam w środku wierzyliśmy, że jednak się uda - przecież nie raz już pokazywaliście, jak wielka moc w Was drzemie.

I udało się! I to w zaledwie 3 dni! Dzisiaj są łzy, ale tym razem nie są to łzy bezsilności i bólu. Jeśli kiedyś można płakać ze szczęścia, to właśnie dzisiaj!

28 września 2017 roku Jędrek rozpoczął leczenie. Będzie długotrwałe i skomplikowane, ale daje szansę na pokonanie nowotworu! Podano 3 cykle 'wstępne', po których dołączono 3 cykle mega-chemii. Przed rozpoczęciem drugiego cyklu 'wstępnego' Jędrek miał pobrane z krwi komórki macierzyste, w celu ich późniejszego wszczepienia (jako ratunek dla szpiku kostnego po cyklach mega-chemii).

Niestety skutki uboczne leczenia przypomniały o sobie od razu - Jędrek stracił apetyt, jest zmęczony, dużo śpi, ma nudności. Mimo tego, że większość czasu spędza w szpitalu, na jego ustach nie gaśnie uśmiech, szczególnie, że do Jędrka i jego taty przed Świętami dołączyła mama i rodzeństwo! Boże Narodzenie spędzili więc w komplecie, świętując razem z Tymkiem Klimaszewskim, który także rozpoczął leczenie w Ohio.

Jędrek dzielnie znosi całą sytuację. Z pokorą przyjął do wiadomości, że musi być w szpitalu i dostawać leki. Dzielny chlopak!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 98 797 osób
2 209 939,93 zł (103,97%)