Nieznana choroba powoli zabija Olafa! Pomóż!

Olaf Górny

Nieznana choroba powoli zabija Olafa! Pomóż!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0087874
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Olaf Górny, 5 lat
Dąbcze, wielkopolskie
Obniżone napięcie mięśniowe, ostra niewydolność oddechowa
Rozpoczęcie: 23 Lutego 2022
Zakończenie: 28 Lutego 2024

Opis zbiórki

Olafek nie przybiera na wadze i nie rozwija się prawidłowo, jak jego rówieśnicy. W październiku 2021 roku Olafek skończył 3-latka i do tej pory sam nie usiadł, nie podniósł główki i nie mówi.

Wszystko jest dziś dla nas trudne i niewyobrażalnie ciężkie. Kochamy Olafka miłością bezgraniczną, jest naszym małym skarbem. Cieszymy się gdy robi, choć minimalne postępy, gdy się uśmiecha i wyciąga do nas rączki.

Wszystko zaczęło się w marcu 2021 roku – świat nam się zawalił. Synek w krytycznym stanie z ostrą niewydolnością oddechową trafił na OIOM, gdzie walczył o życie. Jego mięśnie nie pozwalały mu normalnie oddychać. Musiał mieć założoną tracheostomię oraz PEGa (żywienie dojelitowe). Był to najdłuższy miesiąc w naszym życiu.

Olaf Górny

Po powrocie do domu Olafek jest cały czas podłączony do respiratora oraz karmiony dojelitowo. Obecnie oprócz kosztów pokrywających codzienną rehabilitację i wyjazdów do specjalistów środki są potrzebne na płatne badania genetyczne, które wskażą, co za choroba atakuje naszego synka oraz na sprzęt rehabilitacyjny. Rehabilitacja jest bolesna i sprawia mu nieopisany ból, ale jest niezwykle potrzebna, wręcz konieczna. Każdego dnia Olafek poddaje się dzielnie rehabilitacji i udowadnia nam, że nasza walka przynosi, choć minimalne efekty. Marzę, aby mój synek podszedł do mnie, mógł mnie przytulić i powiedzieć jak bardzo nas kocha.

Ta bezlitosna nieznana choroba, która zaatakowała naszego synka, odbiera nam władze nad jego ciałem. Jego nierozpoznana choroba jest barierą w osiągnięciu tego celu. Nie wiemy, co to za cichy złodziej kradnie życie, samodzielność i możliwość rozwoju naszego synka. Chcemy dać mu wspaniałe dzieciństwo. Mimo przeciwności losu i mimo ciężkiej choroby się nie poddajemy. Chcemy, aby był szczęśliwy, ale możemy mu to w pełni zapewnić jedynie dzięki Państwa pomocy.

Jeśli możesz, wyciągnij do nas pomocną dłoń. Twoje wsparcie to dla nas nadzieja na życie i zdrowie dla naszego Olafka.

Z góry dziękujemy!
Rodzice Olafka

Olaf Górny

➡️ Licytuj i pomóż Olafkowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0087874
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki