Pomóż Olafowi poznać wroga, z którym przyszło mu się zmierzyć!

Olaf Górny
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Badania genetyczne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Olaf Górny, 5 lat
Dąbcze, wielkopolskie
Obniżone napięcie mięśniowe, ostra niewydolność oddechowa
Rozpoczęcie: 25 Września 2020
Zakończenie: 31 Marca 2021

Rezultat zbiórki

Bardzo dziękuję wszystkim darczyńcom, dla których los Olafa nie był obojętny. Badania genetyczne odbyły się, jednak ich wynik nie dał odpowiedzi, z czym zmaga się nasz synek. Od kwietnia Olaf podłączony jest pod respirator, karmiony jest przez PEG. Potrzebuje dalszych badań genetycznych, które są kosztowne, sprzętów rehabilitacyjnych, a także samej rehabilitacji. Niedługo ruszy kolejna zbiórka dla Olafa, już teraz prosimy Was o pomoc, by synek miał szansę na lepsze jutro! 

Opis zbiórki

Tak bardzo chciałabym, by mój synek był sprawnym dwulatkiem, by wraz z innymi dziećmi mógł bawić się i dzielnie zdobywać kolejne szczyty. Niestety, kiedy mój Olaf miał 3 miesiące, kiedy stwierdzono u niego obniżone napięcie mięśniowe.  Mimo ciągłej rehabilitacji nie chodzi, nie raczkuje, nie jest w stanie podnieść główki... Pod względem rozwojowym cały czas odbiega od swoich rówieśników. Ciągle szukam przyczyny złego stanu zdrowia mojego synka, ciągle wierzę, że uda mi się znaleźć sposób, by Olaf dał radę postawić swój pierwszy krok! 

Żadne dotychczasowe badania, które przeszedł, nie dały odpowiedzi na pytanie, co jest mojemu dziecku. Bardzo ważne jest to, by jak najszybciej wykonać badania genetyczne, które pozwolą dobrać odpowiednie leczenie. Każdego dnia martwię się o zdrowie i przyszłość mojego synka. Olafa i dwóch starszych synów wychowuję sama, nie ukrywam, że są chwile kiedy brakuje mi siły... Dziś proszę o pomoc, bo jesteście moją ostatnią nadzieją - nadzieją na sprawną przyszłość Olafa!

Magdalena - mama Olafa

Ta zbiórka jest już zakończona. Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę.

Obserwuj ważne zbiórki