Leczenie daję szansę na pokonanie nowotworu❗️Ratujmy Olenę!

Lena Horak
Pilne!

Leczenie daję szansę na pokonanie nowotworu❗️Ratujmy Olenę!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0296152
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie onkologiczne w Turcji

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Lena Horak, 32 lata
Berezivka
Nowotwór złośliwy piersi
Rozpoczęcie: 22 Czerwca 2023
Zakończenie: 23 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Jakiś czas temu moje życie całkowicie się zmieniło. Od wielu lat jestem instruktorką-metodystką w dziecięcej szkole sportowej i trenerką akrobatyki sportowej. Brałam udział w prawie wszystkich występach i zawodach w naszym mieście. Praca w branży sportowej przynosi mi ogromną satysfakcję. Dzięki mojej pasji, pracy, rodzinie czuję się naprawdę szczęśliwą i spełnioną osobą. Razem z mężem wychowujemy naszą cudowną córeczkę Anię, która skończyła już 9 lat. Niestety, nasza codzienność nie wygląda już tak beztrosko, jak wcześniej…

Guz w piersi zauważyłam sama. Od razu poszłam do lekarza. Wykonano mi mnóstwo badań: USG, mammografię, punkcję, histologię i biopsję. Każde z nich potwierdziło tę potworną diagnozę – złośliwy nowotwór piersi. 

Olena Horak

Nigdy w życiu nie pomyślałabym, że spotka mnie coś takiego. Zawsze prowadziłam aktywny tryb życia, nie piłam, nie paliłam, byłam częścią drużyny siatkarskiej. Nie narzekałam nigdy na zdrowie, bo bardzo o nie dbałam. Regularnie, raz w roku wykonywałam wszystkie kontrolne badania. Los jednak nie miał dla mnie litości i napisał scenariusz, w którym stałam się ofiarą bezkompromisowego przeciwnika!

Na szczęście zgłosiłam się do lekarzy w odpowiednim momencie i dają mi ogromne szanse na wyzdrowienie. Nie doszło do przerzutów. Na ten moment wykryto jedynie guz w piersi. Jestem już po trzech cyklach chemioterapii. Czeka mnie jeszcze 13. Później operacja i naświetlania. Od miesiąca odbywam leczenie w Stambule. Jestem tu sama. Musiałam zostawić rodzinę, aby rozpocząć konieczną terapię.

Olena Horak

Mąż został w domu. Pracuje i opiekuje się naszą córeczką. Pomagają mu w tym rodzice. Tak bardzo za nimi tęsknię! Oddałabym wszystko, żeby ten koszmar już się skończył, żeby ich znów zobaczyć, przytulić. 

Muszę być silna. Zrobię wszystko, żeby wygrać z przeciwnikiem! Nie poddam się! Mam dla kogo walczyć, a to daje mi nadzieję i siły do tego, by stawić czoło chorobie! Koszty leczenia są jednak ogromne, dlatego będę wdzięczna całym sercem, gdy zechcesz mnie wesprzeć w tej walce!

Olena

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0296152
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki