Widmo NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI wisi nad Olivierkiem... Odmień jego los!

Olivier Migacz

Widmo NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI wisi nad Olivierkiem... Odmień jego los!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0447086
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Na Jednej Nodze
Olivier Migacz, 6 miesięcy
Sokółka, podlaskie
Zaburzenia napięcia mięśniowego u noworodka
Rozpoczęcie: 16 Stycznia 2024
Zakończenie: 16 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

W sierpniu 2023 roku na świat przyszedł Olivier, nasz wyczekiwany skarb. Ciąża przebiegała prawidłowo, pojawiały się jedynie częste bóle brzucha. Kilku lekarzy ostrzegało nas, że poród może odbyć się nieco wcześniej. Niestety w naszym przypadku tak się stało. Synek urodził się między 33 a 34 tygodniem ciąży, czyli prawie 50 dni za wcześnie.

U Oliviera niemalże od razu stwierdzono zaburzenia napięcia mięśniowego. Synek leżał 1,5 tygodnia pod tlenem w inkubatorze. Tak bardzo chcieliśmy wziąć go na ręce, przytulić…

Po wyjściu ze szpitala rozpoczął się maraton od lekarza do lekarza. Terminy niektórych koniecznych wizyt wynosiły aż rok! Nie mogliśmy tyle czekać, gdy toczyła się walka o sprawność naszego dziecka. Zaczęliśmy działać prywatnie. 

Olivier Migacz

Obecnie Olivier nie jest w stanie sam utrzymać główki. Syn wymaga bardzo pilnej rehabilitacji! Trwa wyścig z czasem o jego przyszłość. Lekarze określili, że jeżeli nie rozpoczniemy rehabilitacji w ciągu 2 miesięcy, nasze dziecko bezpowrotnie straci szansę na sprawność.

Potrzeby Oliviera są ogromne, a lista specjalistów przerażająco długa: kardiolog, nefrolog, neonatolog, neurolog, gastroenterolog, hematolog, fizjoterapeuta… Wizyty już dawno przekroczyły nasze możliwości finansowe.

Olivier Migacz

Patrzymy na Olivierka i płaczemy z bezsilności. Jego starsza siostrzyczka nie może się doczekać, aż zaczną się razem bawić i ganiać. Dokładamy wszelkich starań, żeby w przyszłości było to możliwe. Ale sami nie dajemy już rady…

Bardzo prosimy, pomóżcie nam zawalczyć o sprawność naszego synka!

Rodzice Olivierka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0447086
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki