Na leczenie i rehabilitację 15452 Oliwia Izabela Stronczywilk

Klub ZAFIRA
organizator skarbonki

11-letnia Oliwia jest córką Izy-Bambiny i Bambra. Jako, że nasze Forum to jedna wielka rodzina - organizujemy zbiórkę na lecznie.

Oliwia od urodzenia ma problemy zdrowotne. W 3 miesiącu życia wykryto u niej refluks pęcherzowo-moczowodowy IV stopnia po stronie prawej, zdwojenie układu kielichowo-miedniczkowego po stronie lewej. Ogólne wady rozwojowe (wzroku, słuchu).
Przeszła operację antyrefluksową w 2003 roku oraz operację rozdzielenia nerki podkowiastej w 2010 roku a także w 2013 roku operację usunięcia górnej części nerki i moczowodu. Cierpi również na częste nawracające zakażenia układu moczowego.
W roku 2011 wykryto u naszej córki nieuleczalną chorobę genetyczną - Zespół Turnera czyli somatortopinową niedoczynność przysadki mózgowej. Obecnie jest w trakcie leczenia rekombinowanym hormonem wzrostu, który pozwoli jej na w miarę normalne życie.
Oliwia cały czas potrzebuje ciągłej konsultacji wielu specjalistów, badań, leczenia i rehabilitacji. Większość z tych wizyt jest prywatna a koszty leczenia niejednokrotnie przewyższają możliwości finansowe rodziców.
Mimo tych wszystkich problemów zdrowotnych Oliwia jest bardzo pogodną, mądrą i ciekawą świata dziewczynką, która ma wielkie marzenia i plany.

Zachęcamy do dokonywania wpłat :) W grupie siła!

Pozdrawiamy

Klub ZAFIRA

www.klubZAFIRA.pl

Wsparli

X zł

irecki

Damy radę, będzie pełna :)
100 zł

Anonimowy Pomagacz

ZDRÓWKA
10 zł

waldik782

X zł

Klub ZAFIRA

Bo w grupie siła :)
Darowizny trafiają bezpośrednio do
4%
140 zł Wsparły 4 osoby CEL: 3 000 ZŁ