Co teraz będzie? Oliwierek zdiagnozowany tylko w części!

Oliwier Bisaga

Co teraz będzie? Oliwierek zdiagnozowany tylko w części!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0271494
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Oliwier Bisaga, 3 latka
Wodzisław Ślaski, śląskie
Padaczka, opóźnienie rozwoju psychoruchowego
Rozpoczęcie: 14 Kwietnia 2023
Zakończenie: 17 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Pierwszy atak był dla nas szokiem. Tyle włożyliśmy pracy w rozwój Oliwierka, tyle już osiągnął… Aż 3 razy byliśmy w szpitalu. Ostatnio jechaliśmy karetką. Dokładnej diagnozy ciągle brak. Nie mamy pojęcia, co będzie dalej.

Nasz syn od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością psycho-ruchową. Rozwija wolniej niż rówieśnicy, ponieważ jego napięcie mięśniowe jest znacznie obniżone. Siadać zaczął, dopiero gdy skończył 18 miesięcy. To bardzo późno. Zaraz będziemy obchodzić 3. urodziny, a on nadal nie mówi.

Zamiast dowiadywać się o poprawie, dostajemy wiadomości o komplikacjach. Od grudnia Oliwier ma zdiagnozowana padaczkę. Lekarze jednak nie potrafią dokładnie powiedzieć, co jest jej powodem. Pediatra podejrzewa, że może mieć to związek z chorobą metaboliczną. 

Czujemy się jak zawieszeni w próżni. Oliwierek przyjmuje leki przeciwpadaczkowe, ale często choruje, dostaje gorączki i wtedy też uaktywnia się epilepsja. Jego rozwój jest na poziomie rocznego dziecka. Tak bardzo nam zależy na jego rozwoju. Bardzo prosimy o pomoc… Sami już nie damy rady opłacić badań i leczenia.

Rodzice Oliwierka 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0271494
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki