ORKIESTRA ANIOŁÓW DLA HANI

Agata Trawczyńska
organizator skarbonki

Agata Trawczyńska

Agata Trawczyńska

Agata Trawczyńska

Agata Trawczyńska

Agata Trawczyńska

Pomimo wielu otwartych serc, chętnych instytucji i rąk do pomocy - wirus uniemożliwił stacjonarną pomoc Hani i przyniósł dodatkowe zmartwienie jej bliskim. A czas ciągle gra pierwsze skrzypce. Jeśli chcecie i możecie zrobić dobry uczynek prosimy o wpłaty!
https://www.siepomaga.pl/orkiestrahani

Trochę histori Hani oraz powstaniu akcji ORKIESTRY ANIOŁÓW DLA HANI..

ORKIESTRA ANIOŁÓW DLA HANI - TO INICJATYWA SKIEROWANA DO OSÓB, KTÓRYCH PASJĄ JEST MUZYKA, a przy okazji tych, którzy chcą CZYNIĆ DOBRO. Na tą okoliczność powstała także skarbonka o tej samej nazwie, z której wpłaty trafiają bezpośrednio na główne konto Hani www.siepomaga.pl/hania. Chcieliśmy zachęcić wszystkie osoby, którym bliska jest muzyka, ale również tych, którzy chcieliby pomóc bardzo poważnie chorej Hani u której zdiagnozowano najcięższą postać SMA – śmiertelną i bardzo brutalną. Dla Hani jest jednak nadzieja! W Stanach Zjednoczonych pojawiła się innowacyjna metoda leczenia dzieci z SMA 1. Podczas terapii genowej zostanie zmieniony podany sztuczny gen, który zwiększy ilość produkowanego białka niezbędnego do prawidłowej pracy mięśni. Leczenie kosztuje jednak niewyobrażalną sumę pieniędzy – prawie 11 milionów złotych. To cena za życie Hani! Do końca zbiórki ratującej jej życie pozostało ponad 8 milionów złotych, łącznie koszt leczenia po aktualnym kursie dolara przekracza 10,5 miliona złotych. Brakuje jeszcze ponad 8 milionów złotych!!!! Dotychczas zbiórkę wsparło ponad 70 osób! Ale to nadal niewiele przy tak kolosalnej kwocie. Stan Hani zawrotnie się pogarsza, a pozostała kwota do zebrania jest nadal bardzo odległa.
Cały świat skupia się teraz głównie na jednym – na walce z postępującą pandemią. Niestety w jej tle toczy się prywatna dramatyczna walka rodziców Hani, którym pozostaje tylko błaganie o pomoc ludzi dobrej woli. – ta o życie Hani!
Ze względu na pandemię zostały wstrzymane wszelkie koncerty i inne inicjatywy, ale grupa ludzi z pasją do muzyki postanowiła się nie poddawać. Uruchomiona została Grupa na Facebooku ORKIESTRA ANIOŁÓW DLA HANI a wraz z nią powstała skarbonka o tej samej nazwie (www.siepomaga.pl/orkiestrahani), z której wpłaty trafiają bezpośrednio na główne konto Hani. Tam zachęcamy wszystkie osoby, które lubią śpiewać, grać, albo po prostu mają jakieś inne talenty muzyczne, do wrzucania na grupę ORKIESTRY ANIOŁÓW DLA HANI i jednocześnie na swoje prywatne profile - WŁASNYCH nagrań (profesjonalnych, ale również tych amatorskich) i w poście umieszczenie informacji na dla kogo śpiewają wraz z prośbą o wpłatę poprzez link zbiórki, zapraszając jednocześnie inne osoby do tej akcji. Powstał także pomysł zorganizowania koncertu online „Polscy Artyści w ORKIESTRZE ANIOŁÓW DLA HANI, który zaplanowany jest na 03.05.2020r. i mamy nadzieję, że będzie on początki kolejnych edycji koncertów dla Hani. Umowna cegiełka za zakup wirtualnego biletu to kwota 50zł, ale jeśli ktoś nie ma takiej kwoty, może wpłacić tyle ile może. Inicjatywę ORKIESTRY ANIOŁÓW DLA HANI wspiera Piotr Kupicha hasłem przewodnim orkiestry URATUJ HANIĘ PRZEZ ROZŚPIEWANIE. 

Oto cała historia naszej małej Hani i jej ORKIESTRY ANIOŁÓW ❤

Haneczko..
Tak mi smutno, że spotykasz na swojej drodze tyle przeciwności losu, ale głowa do góry! Orkiestra Aniołów będzie dla Ciebie śpiewać i grać, aż usypie się góra złota wiodąca ku drodze po lepsze.. Jest ich tysiące! Nie martw się. Oni są tak bardzo dla Ciebie jak się da i ile się da i o jeden dzień dłużej!
A więc Orkiestro Aniołów dla Hani!
Kto ile może! ❤ Prosimy o wpłaty.
www.siepomaga.pl/orkiestrahani

Wsparli

1 zł

Katarzyna T

10 zł

Joanna Marulska

5 zł

Emilia Samborowska

Szafran i inne od Kasi Paduch 40/70
X zł

Małgorzata

130 zł

Grupa Pepco

Dla Kochanej Haneczki!!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
7%
70 192 zł Wsparło 2 997 osób CEL: 1 000 000 ZŁ