Orkiestra Aniołów Dla Nikodema

Brygida Zalewska
organizator skarbonki

Pomimo wielu otwartych serc, chętnych instytucji i rąk do pomocy - wirus znacznie utrudnił pomoc stacjonarną Nikodemowi.

Do niedawna Orkiestra Aniołów grała dla Hani. Udało się! Hania niedługo otrzyma wyczekiwane leczenie. Ale Orkiestra Aniołów będzie grała do końca świata i o jeden dzień dłużej! Dlatego postanowiliśmy grać kolejnemu małemu Aniołkowi, który podobnie jak Hania, znalazł się nad przepaścią swojego życia... 

Brygida Zalewska

A czasu z dnia na dzień coraz mniej. Jeśli chcecie i tym razem możecie zrobić dobry uczynek, prosimy o wpłaty, o zaśpiewanie, o zagranie, o przekazywanie informacji o Nikosiu i jego chorobie jak najdalej w świat..

www.siepomaga.pl/orkiestranikosia

Brygida Zalewska

Trochę historii Nikodema oraz powstaniu akcji ORKIESTRY ANIOŁÓW DLA NIKODEMA…

Brygida Zalewska

ORKIESTRA ANIOŁÓW DLA NIKODEMA - TO INICJATYWA SKIEROWANA DO OSÓB, KTÓRYCH PASJĄ JEST MUZYKA , a przy okazji tych, którzy chcą CZYNIĆ DOBRO. Na tą okoliczność powstała także skarbonka o tej samej nazwie, z której wpłaty trafiają bezpośrednio na główne konto NIKODEMA

www.siepomaga.pl/zycie-nikosia.

Chcieliśmy zachęcić wszystkie osoby, którym bliska jest muzyka, ale również tych, którzy chcieliby pomóc bardzo poważnie choremu Nikodemowi i u którego zdiagnozowano najcięższą postać SMA typu 1 – śmiertelną i bardzo brutalną. Choroba polega na cofaniu się wszystkich umiejętności. U Nikodema objawy pojawiły się z dniem urodzenia... nie zdążył nauczyć się trzymać główki, ruszać rączkami i nóżkami, siadać i raczkować.... On tego nie potrafi... I się z tego nie cofnie.…

Jednak jest dla Nikodema szansa i nadzieja !!

Pojawiła się innowacyjna metoda leczenia tej choroby, która od niedawna stosowana jest już w Polsce. Podczas terapii genowej zostanie zmieniony podany sztuczny gen, który zwiększy ilość produkowanego białka niezbędnego do prawidłowej pracy mięśni. Leczenie kosztuje jednak niewyobrażalną sumę pieniędzy – 10 milionów złotych. To cena za życie Nikodema!

Brygida Zalewska

Stan Nikodema jest coraz poważniejszy i nie możemy czekać, aż zakończy się pandemia, musimy działać JUŻ, a pozostała kwota do zebrania jest nadal bardzo odległa.

Brygida Zalewska

Na naszych oczach, toczy się dramatyczna walka rodziców, którym pozostaje tylko błaganie o pomoc ludzi dobrej woli. – ta o życie Nikodema! Ze względu na pandemię zostały wstrzymane wszelkie koncerty i inne inicjatywy, ale Orkiestra gra dalej, tym razem dla Nikosia.

Kim są członkowie orkiestry? To grupa ludzi z pasją do muzyki postanowiła się nie poddawać i chce pomóc w tej nierównej walce rodzicom Nikodema. Ale ty także można zostać jej członkiem, bez castingów, bez przygotowań, bez scenariuszy. Aniołem w Orkiestrze dla Nikosia może zostać każdy!

Wpłat można dokonywać poprzez skarbonkę

www.siepomaga.pl/orkiestranikosia

Z której wpłaty trafiają bezpośrednio na główne konto Nikodema. Tam zachęcamy wszystkie osoby, które lubią śpiewać, grać, albo po prostu mają jakieś inne talenty muzyczne, do wrzucania na grupę ORKIESTRY ANIOŁÓW DLA NIKODEMA i jednocześnie na swoje prywatne profile - WŁASNYCH nagrań (profesjonalnych, ale również tych amatorskich) i w poście umieszczenie informacji na dla kogo śpiewają wraz z prośbą o wpłatę poprzez link zbiórki, zapraszając jednocześnie inne osoby do tej akcji.

Oto cała historia naszego małego wojownika Nikodema i jego ORKIESTRY ANIOŁÓW ❤

Brygida Zalewska

Nikosiu Orkiestra Aniołów będzie dla Ciebie śpiewać i grać, aż usypie się góra złota wiodąca ku drodze po lepsze.. Jest ich tysiące! Nie martw się. Oni są tak bardzo dla Ciebie jak się da i ile się da i o jeden dzień dłużej!

Brygida Zalewska

Wysyłajcie nam swoje nagrania, możecie udowodnić, że w piosence i muzyce tkwi prawdziwa siła️ WASZ GŁOS MA MOC❗

A więc Orkiestro Aniołów dla Nikosia!

Kto ile może!

▶️https://www.siepomaga.pl/orkiestranikosia

▶️https://www.siepomaga.pl/zycie-nikosia

Lub Przelewem Tradycyjnym:

Fundacja Siepomaga

ul. Za Bramką 1

61-842 Poznań

Numer konta Alior Bank:

89 2490 0005 0000 4530 6240 7892

Tytułem:

22855 Nikodem Wasilewski darowizna

Kod BIC/SWIFT: ALBPPLPW

#NeverGiveUp #Działaj #Pomagaj #NieOdpuszczaj

Wsparli

3 zł

Anonimowy Pomagacz

3 zł

Milena Pasik żabka 40/46

Licytacja Monika Chwalińska
3 zł

Zbiórka w Parafii pw. św Rocha Białystok

3 zł

Urszula Moczarska lic.płaskorzeźba 140zł

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0,19%
1 929 zł Wsparło 298 osób CEL: 1 000 000 ZŁ
Wesprzyj