Nasz synek każdego dnia walczy o sprawność. Prosimy, pomóż!

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 119 osób
7 866 zł (104,57%)
Zbiórka na cel
Ortezy i buty ortopedyczne

Oskar Zielonka, 4 latka

Katowice, śląskie

Rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, pęcherz i jelito neurogenne

Rozpoczęcie: 14 Stycznia 2021
Zakończenie: 22 Stycznia 2021

Nasz synek urodził się z poważną wadą rozwojową - rozszczepem kręgosłupa. Oskarek ma już 4 latka, ale dopiero od niedawna zaczął poruszać się przy pomocy specjalnych ortez. Chcielibyśmy, aby chód naszego synka jak najbardziej zbliżył się do normalnego, ponieważ nieprawidłowa postawa może spowodować u Oskara różne komplikacje zdrowotne. 

Niestety choroba pozostawiła trwały ślad w organizmie naszego synka. Na co dzień Oskar zmaga się z brakiem czucia od kolan w dół, zwichniętymi biodrami, wodogłowiem, pęcherzem i jelitem neurogennym oraz zakotwiczeniem rdzenia kręgowego. Oskarek wymaga cewnikowania co 4 godziny. Codzienna, intensywna rehabilitacja sprawia, że synek robi spore postępy. To jednak dopiero początek trudnej drogi w walce o zdrowie i sprawność. 

Aby w przyszłości móc normalnie funkcjonować, Oskar potrzebuje stałej opieki wielu specjalistów oraz dalszej rehabilitacji. Konieczny jest także zakup nowych ortez. Niestety, nie jesteśmy w stanie z własnych środków uzbierać tak dużej kwoty w krótkim czasie, dlatego prosimy Was o pomoc!

Rodzice Oskara

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 119 osób
7 866 zł (104,57%)