Choroba zawładnęła życiem Pameli! Pomóż!

Pamela Łuczak - Bokła

Choroba zawładnęła życiem Pameli! Pomóż!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0217075
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Pamela Łuczak - Bokła, 33 lata
Zielona Góra, lubuskie
Borelioza
Rozpoczęcie: 8 Sierpnia 2022
Zakończenie: 1 Czerwca 2024

Opis zbiórki

Kiedyś myślałam, że borelioza to ból stawów, choroba, która odpowiednio leczona po trzech tygodniach nie zostawia po sobie śladu. Dopiero teraz wiem, w jak wielkim tkwiłam błędzie. Jak bardzo byłam nieświadoma tego, że ukąszenie kleszcza może zniszczyć życie. Przekonałam się o tym na własnej skórze. 

Do niedawna byłam szczęśliwą, przyszłą mamą, cierpliwie wyczekującą narodzin swojego maleństwa. Gdy synek przyszedł na świat zdrowy, poczułam ogromną radość i ulgę. Niestety, nie trwały one długo. Już w trzeciej dobie po porodzie zaczęłam odczuwać silny ból między łopatkami, który pojawiał się raz na jakiś czas i znikał. Na samym początku myślałam, że to po prostu objawy przemęczenia, które wkrótce ustaną. Tak się jednak nie stało. Z miesiąca na miesiąc ból jedynie narastał, stając się w pewnym momencie nie do zniesienia. Rozpoczął się trudny etap badań i konsultacji w poszukiwaniu właściwej diagnozy. Niestety nikt nie potrafił jednoznacznie określić, co mi dolega. 

Pół roku po porodzie ból sprawił, że przestałam normalnie funkcjonować. Czułam rozrywanie kości w odcinku piersiowym, wędrujący i kłujący ból nerwów. Żadne leki nie przynosiły ulgi. Chwilami czułam, jakby moje plecy płonęły ogniem. Kolejno dochodziły: palące ataki bólu, drętwienia oraz mrowienia rąk i nóg. Mijały kolejne dni, a ja przestawałam rozumieć co ktoś mówi, nie mogłam już nawet podnosić swojego ciała, ani wydobywać z siebie słów.

Pamela Łuczak - Bokła

„Co się z Tobą dzieje?" - pytali moi bliscy, szalenie martwiąc się o mój stan zdrowia. Po kolejnej wizycie na szpitalnym oddziale ratunkowym postanowiłam, że za wszelką cenę znajdę diagnozę i będę walczyć - dla siebie i swojej nowo powiększonej rodziny.

Przeglądając liczne grupy społecznościowe, trafiam na osoby kierujące mnie w stronę boreliozy. Wykonałam wszystkie testy, aby sprawdzić, czy wyniki potwierdzają zakażenie. Jeden z nich rzeczywiście, okazał się dodatki. Od tamtej pory podejmuję leczenie metodą ILADS. Od wielu miesięcy przyjmuję antybiotyki, suplementy, probiotyki, a wszystko łączę z odpowiednią dietą i jak najzdrowszym trybem życia.

Moje leczenie na ten moment jest skuteczne i idzie do przodu, ale wiem, że jeszcze długa droga przede mną. Jestem pełna motywacji i siły do walki, jednak potrzebuję na nią środków - w związku, z tym że w chwili obecnej nie jestem w stanie podjąć pracy, jest mi bardzo trudno ponosić wydatki rzędu nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie. Wasze wsparcie usprawnia moje funkcjonowanie i daje szansę na powrót do normalnego życia, za co z całego serca dziękuję! 

Pamela

*Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową.

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0217075
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki