Życie potrzaskane w wypadku... Chcę odzyskać swoje marzenia i samodzielność!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 618 osób
57 351 zł (89,55%)
Brakuje jeszcze 6 692 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0106419 Paweł
Zbiórka na cel
3-miesięczna rehabilitacja neurologiczna

Paweł Gromadzki, 26 lat

Niewodowo, podlaskie

Rozpoczęcie: 14 Października 2020
Zakończenie: 4 Czerwca 2021

19 Lutego 2021, 14:10
Wciąż potrzebuję Waszej pomocy!

Kochani,

dziękując Wam za dotychczasową pomoc, ośmielam się prosić o dalsze wsparcie. Aktualnie cały czas jestem w trakcie rehabilitacji. To moja jedyna droga, żeby podreperować swój stan zdrowia i wrócić do choć w części normalnego życia.

Paweł Gromadzki
Nie ma innego, niż intensywne ćwiczenia z najlepszymi specjalistami. A to, niestety wiąże się z kosztami, które są dużym problemem. Sam nie jestem w stanie zdobyć takich środków na specjalistyczny ośrodek rehabilitacji, dlatego zwracam się z prośbą do Was.

Paweł

W kwietniu skończyłem 25 lat. Moje życie wyglądało tak jak każdego młodego człowieka - spotkania ze znajomymi, siłownia, piłka nożna. Świat stał przede mną otworem! Miałem swoje cele, plany, nieustannie marzyłem, co niezwykłego wydarzy się w moim życiu. Nie przypuszczałem, że los ma dla mnie niespodziewany, tragiczny scenariusz… 

Paweł Gromadzki

Na mojej drodze pojawiła się ciężarówka, która w jednej chwili zmieniła wszystko. W ciągu kilku chwil z normalnego, rozrywkowego chłopaka, stałem się osobą w całości uzależnioną od innych. Spastyczny połowiczy niedowład prawostronny oraz uszkodzony rdzeń kręgowy spowodowały,  że nie jestem w stanie poruszać się i egzystować samodzielnie. Moje życie rozsypało się, jak szkło z potłuczonej szyby samochodu. 

To dramat, na który nikt nie jest gotowy, a w szczególności silny, młody człowiek! Mój świat runął, żaden z moich dotychczasowych planów nie jest teraz możliwy.  Moim jedynym, najważniejszym celem jest teraz stanąć ponownie na nogi i samodzielnie się poruszać. Jestem przekonany, że jest to możliwe dzięki ciężkiej, systematycznej i intensywnej rehabilitacji.

Niestety koszty takiej terapii są ogromne i przekraczają moje możliwości finansowe... Nigdy nie myślałem, że będę musiał kiedykolwiek prosić obcych ludzi o pomoc i wsparcie. Taka jest jednak brutalna rzeczywistość. Muszę schować swoją dumę do kieszeni i pokornie stanąć przed Tobą z wyciągniętą dłonią.

Nie mam nic w zamian - jedynie obietnicę, że podejmę każdy wysiłek, aby odzyskać dawne życie i sprawność, a przede wszystkim szansę, żeby spłacić zaciągnięty tutaj dług wdzięczności! Jednak wiem, że nie jestem w stanie osiągnąć tego sam... Proszę, pomóż mi!

Paweł

---

➡️ Możesz pomóc poprzez LICYTACJE

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 618 osób
57 351 zł (89,55%)
Brakuje jeszcze 6 692 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0106419 Paweł