Śledzik dla Szymonka
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Śledzik to smaczny posiłek
Zróbmy dla Szymka jeszcze jeden wysiłek.
Szymek to chłopczyk który nie zawsze bywa tak uśmiechnięty jak na niektórych fotkach. On już wiele przeszedł (brakuje mu już jednej nerki), ale jeśli mu nie pomożemy to najgorsze przed nim. Nie pozwólmy na to. Niech każdy pamięta w ten ostatni dzień karnawału iż nie dla każdego malucha życie jest słodkie i miłe. Pomóżmy mu dopóki zostało jeszcze troszkę czasu. Jednego małego śledzia mniej na stole a zdołamy uczynić to co dla niego i jego rodziny jest mega ważne.
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Śledzik to smaczny posiłek
Zróbmy dla Szymka jeszcze jeden wysiłek.
Szymek to chłopczyk który nie zawsze bywa tak uśmiechnięty jak na niektórych fotkach. On już wiele przeszedł (brakuje mu już jednej nerki), ale jeśli mu nie pomożemy to najgorsze przed nim. Nie pozwólmy na to. Niech każdy pamięta w ten ostatni dzień karnawału iż nie dla każdego malucha życie jest słodkie i miłe. Pomóżmy mu dopóki zostało jeszcze troszkę czasu. Jednego małego śledzia mniej na stole a zdołamy uczynić to co dla niego i jego rodziny jest mega ważne.
Wpłaty
- Wpłata anonimowa5 zł
- Wpłata anonimowa10 zł
W tę właśnie środę popielcową - wszystkiego dobrego.
- Wpłata anonimowa5 zł
- Wpłata anonimowa4 zł
Wracaj do zdrowia chłopczyku
- Wpłata anonimowa6 zł
Dużo zdrówka drogi Szymeczku!
