Piechowicze dla Filipka

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Znajomi i przyjaciele, jak widzicie jesteśmy mocno zaangażowani w zbiórkę dla małego Filipa :) tym razem chcemy pomóc przez Skarbonkę, do której mamy nadzieję, że i Wy się dorzucicie :-) 1 zł, 2 zł, 5 zł - każda kwota ma znaczenie bo nie dość, że przybliża do celu to i podnosi w rankingu na Siepomaga:) a potrzeba jeszcze ponad 7 milionów także jest co robić... :-O zachęcamy do wsparcia, to tylko chwila roboty a dla kogoś ma ogromne znaczenie:)
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Znajomi i przyjaciele, jak widzicie jesteśmy mocno zaangażowani w zbiórkę dla małego Filipa :) tym razem chcemy pomóc przez Skarbonkę, do której mamy nadzieję, że i Wy się dorzucicie :-) 1 zł, 2 zł, 5 zł - każda kwota ma znaczenie bo nie dość, że przybliża do celu to i podnosi w rankingu na Siepomaga:) a potrzeba jeszcze ponad 7 milionów także jest co robić... :-O zachęcamy do wsparcia, to tylko chwila roboty a dla kogoś ma ogromne znaczenie:)
Wpłaty
- Wpłata anonimowa2 zł
- Ula Piechowicz3 zł
Licytacje kolczyki
- Ula Piechowicz4 zł
Licytacje książka


