DRASTYCZNY wypadek prawie pozbawił go nogi - zaczyna się walka o sprawność❗️

Piotr Wisełka

DRASTYCZNY wypadek prawie pozbawił go nogi - zaczyna się walka o sprawność❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0260836
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, dojazdy

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Piotr Wisełka, 25 lat
Wisła, śląskie
Stan po przebytym wieloodłamowym, przezstawowym złamaniu części dalszej kości udowej oraz końca bliższego kości piszczelowej w wyniku wypadku
Rozpoczęcie: 7 Marca 2023
Zakończenie: 10 Marca 2024

Opis zbiórki

Jego noga po wypadku wyglądała jak rozszarpana przez dzikie zwierzę. Cud i doświadczenie lekarzy pozwoliło dosłownie "złożyć" jego kolano. Na tym jednak nie kończy się walka. Czekamy na kolejny cud... Wierzymy, że sprawność Piotra jeszcze wróci! 

Od 10 września syn jest unieruchomiony. Brał udział w wypadku motocyklowym, który z jego kolana nie zostawił prawie nic. Złamanie otwarte, skóra, kość, ścięgna, wszystko poprzerywane!

Piotrek miał tych złamań więcej... Złamania kończyny górnej i dolnej z uszkodzeniem naczyń krwionośnych oraz przerwaniem tętnicy podkolanowej.

Piotr Wisełka

W wyniku tego makabrycznego wypadku chłopak jest już po kilku operacjach, M.in. zespolenia kończyn, oraz naczyń krwionośnych. Wszczepiono mu bajpas tętnicy i ogrom śrub, które miały poskładać kolano do pierwotnego kształtu. 

Kolano niestety po wielu zabiegach jest unieruchomione, nie może się zginać, a sprawność w nim na razie nie wraca. Jeszcze za wcześnie! 

Przed Piotrem wiele tygodni leczenia i jeszcze więcej długiej, wymagającej i zapewne kosztownej rehabilitacji. Wszystko po to, żeby mógł wrócić do sprawności, chociaż częściowej!

Piotr Wisełka

NFZ daje nam kilka tygodni rehabilitacji, a później musimy poradzić sobie sami. Już dziś wiemy, że kilka tygodni to będzie kropla w morzu potrzeb. 

To młody chłopak, który ma pasje, plany i całą przyszłość przed sobą. Najważniejsze dla nas, najbliższych jest to, że Piotr przeżył i jest wśród nas. 

Dzisiaj jednak musimy już patrzeć w przyszłość... Od dalszego leczenia zależy całe jego życie! 

Prosimy o wsparcie, tylko z Wami nam się uda! 

Najbliżsi 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0260836
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki