Rehabilitacja po raku - Piotrek
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Szanowni Państwo!
Zbliża się koniec roku szkolnego, czas, w którym często pada słowo "dziękuję". Wzorem ubiegłego roku ośmielam się prosić Państwa o gest podzielenia się sercem z Piotrkiem -
https://www.siepomaga.pl/piotr-maciuk (otwiera nową kartę)
i w ramach wyrazów wdzięczności za wspólnie przeżyty rok szkolny, do wpłacenia symbolicznej złotówki dla niego, czy to przez tę skarbonkę, czy też bezpośrednio na wymienionej stronie.
Kwiaty zwiędną, a czekolada się roztopi... Ale okazane serce i pomoc pójdzie w świat z wielką siłą!
Bardzo z góry dziekuję!
Krzysztof J
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Szanowni Państwo!
Zbliża się koniec roku szkolnego, czas, w którym często pada słowo "dziękuję". Wzorem ubiegłego roku ośmielam się prosić Państwa o gest podzielenia się sercem z Piotrkiem -
https://www.siepomaga.pl/piotr-maciuk (otwiera nową kartę)
i w ramach wyrazów wdzięczności za wspólnie przeżyty rok szkolny, do wpłacenia symbolicznej złotówki dla niego, czy to przez tę skarbonkę, czy też bezpośrednio na wymienionej stronie.
Kwiaty zwiędną, a czekolada się roztopi... Ale okazane serce i pomoc pójdzie w świat z wielką siłą!
Bardzo z góry dziekuję!
Krzysztof J
Wpłaty
- Wpłata anonimowa20 zł
- Wpłata anonimowa20 zł
- Klasa 5D przekazują swoją mocX zł
Trzymaj się Piotrek, jeszcze dużo przed nami wszystkimi. Po trudzie i znoju zawsze przychodzi czas na odpoczynek i uśmiech. Wszyscy wierzymy, że odzyskasz moc!