Połowa serca kocha jeszcze mocniej! Ratujemy Piotrusia, który bardzo chce żyć

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 4 333 osoby
193 690,03 zł (102,08%)
Zbiórka na cel
Pilna operacja serca (II etap leczenia wady) w Niemczech

Piotruś Lipiński, 20 miesięcy

Ulan-Majorat, lubelskie

wrodzona wada serca pod postacią niedorozwoju lewej części serca, zarośnięcia zastawki aortalnej, skrajnej hipoplazji zastawki mitralnej i lewej komory serca

Rozpoczęcie: 11 Lutego 2019
Zakończenie: 5 Marca 2019

W dniu15.03.2019r. Piotruś  przeszedł drugą z zaplanowanych operacji-operację Glenna W Munster  w Niemczech. Tempo, w jakim Piotruś  dochodził do siebie po przebytym zabiegu, było  dla nas ogromnym zaskoczeniem i wtedy zrozumieliśmy, że  podjęliśmy najlepszą decyzję  z możliwych, wybraliśmy najlepszą klinikę, w której będziemy leczyć serduszko naszego  synka Piotrusia.

Tydzień  po operacji wróciliśmy  do domu, tutaj nasz maluszek nabierał, ale wciąż nie potrafił  sam jeść i wszystkie  pokarmy dostawał przez sondę. Miesiąc  po operacji zaczęliśmy  intensywną  rehabilitację z neurologopedą i małymi  kroczkami po 6 miesiącach nasz synek wreszcie zjada samodzielnie.

Piotruś  jest nadal pod stałą  opieką  IP CZD w Warszawie oraz USD w Lublinie, gdzie systematycznie przechodzi badania kontrolne. Ostatnie badania wykazały  niedomykalność  zastawki trójdzielnej oraz rosnącą  niewydolność  serca. Nasz synek  czeka na kolejny etap leczenia- operację  Fontanna, która  po konsultacji z panem prof. Edwardem Malcem powinna odbyć  się pomiędzy 2, a 3 rokiem życia. 

Bardzo dziękujemy Państwu za wielkie serca, za dotychczas  otrzymaną  pomóc, bo to Państwo podarowali  naszemu synkowi  życie. 

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 4 333 osoby
193 690,03 zł (102,08%)