Pomagamy chorym dzieciom z Ukrainy

Zdjęcie zbiórki
Zbiórka zakończona

Pomagamy chorym dzieciom z Ukrainy

Cel zbiórki:

zakup pulsoksymetru i materiałów do świetlicy dla oddziału dziecięcego szpitala w Tomaszowie Lubelskim

Rozpoczęcie: 25 Kwietnia 2022
Zakończenie: 30 Kwietnia 2022

Opis zbiórki

Żadne dziecko nie powinno swojego dzieciństwa spędzać na szpitalnym oddziale. Choroby się jednak nie wybiera, a postawiona diagnoza potrafi wywrócić życie całej rodziny do góry nogami. Doświadczyliśmy na własnej skórze, jak bardzo jest to trudny i wymagający czas, dlatego też dzisiaj chcemy wspierać tych, którzy są w podobnej sytuacji. I choć nasza córka Karola odeszła kilka lat temu, iskierka dobra, którą nosiła w sobie, pozwala dzięki stowarzyszeniu pod jej imieniem nieść wsparcie innym dzieciom w potrzebie. 

Stowarzyszenie "Życie z chorobą nie musi być smutne" imienia Karoli Majewskiej od dwóch lat wspiera oddziały dziecięce w szpitalach w województwie lubelskim. Najczęstszą formą naszych działań jest przekazywanie zabawek, planszówek czy artykułów plastycznych dla małych pacjentów. Przekazujemy także rzeczy bardzo potrzebne dla pacjentów i będących z nimi rodziców - artykuły higieniczne, ręczniki.

Planowana obecnie zbiórka pieniędzy, pozwoli na zakup pulsoksymetru dla oddziału dziecięcego szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Do tego szpitala trafiają m.in. dzieci uchodźców z Ukrainy m.in. z racji bliskości przejścia granicznego w Hrebennem. W zależności od wysokości wpłat będziemy mogli zakupić materiały do świetlicy na oddziale dziecięcym szpitala w Tomaszowie. 

Z całego serca prosimy Was o pomoc. Dzięki Wam damy szansę małym pacjentom, żeby proces leczenia przebiegał w bardziej komfortowych warunkach, a czas spędzony w szpitalu upłynął jak najszybciej. Z Wami to się musi udać!

Obserwuj ważne zbiórki