Diakonia Miłosierdzia pomaga Maciejowi Nowickiemu

Diakonia Miłosierdzia "Oblubienicy"
organizator skarbonki

Wielki Post 2021, który właśnie trwa to czas modlitwy, postu oraz jałmużny. 

Diakonia Miłosierdzia warszawskiej wspólnoty "Oblubienica" pragnie zachęcić do wsparcia Macieja, który walczy z mukowiscydozą. Ten młody mąż i tata posiada obecnie tylko ok 20% wydolności płuc, resztę odebrała mu choroba, którą zdiagnozowano u niego, gdy był małym dzieckiem...

Mężczyzna jest w trakcie kwalifikacji do przeszczepu, na który jednak z pewnością będzie musiał czekać. Czy wystarczy mu czasu i oddechów? 

Możemy mu pomóc przejść przez ten trudny okres dokładając swoją cegiełkę do zakupu nierefundowanego leku. Roczna terapia nim to wielki krok ku zdrowiu, jednak jej cena to ponad milion złotych... 

~~~~~~~~~~~

W marcu będziemy starali się pomóc Maciejowi także za pośrednictwem Facebook'owej grupy charytatywnej, którą prowadzimy. Każdego miesiąca poprzez m.in. licytacje staramy się wspierać jedną wybraną osobę lub Fundację. Już teraz serdecznie zapraszamy:

https://www.facebook.com/groups/diakoniamilosierdz ia

~~~~~~~~~~~

Ta skarbonka zasila w sposób bezpośredni zbiórkę Macieja. Ustalony cel 3000 zł, to nasza skromna propozycja, jeżeli jednak uda się tę kwotę przekroczyć to oczywiście pozostanie ona cały czas otwarta - każdy, nawet najmniejszy "grosik" jest bardzo ważny i bardzo się liczy! 


Dziękujemy Wam, że jesteście! 
Diakonia Miłosierdzia "Oblubienicy" 

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

Z Panem Bogiem!
200 zł

Diakonia Miłosierdzia Oblu

100 zł

Kasia

100 zł

Michalinka

Zdrówka ✌️
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymaj się Maciek!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
134%
4 048,74 zł Wsparły 62 osoby CEL: 3 000 ZŁ
Wesprzyj