Pomoc dla Jagódki

Fundacja Spełnij Jedno Marzenie
organizator skarbonki

Kochani dostaliśmy prośbę o pomoc od Państwa Stradomskich. Mają wspaniałą córeczkę Jagódkę.
Ta radosna i uśmiechęta dziewczynka bardzo potrzebuje WASZEJ POMOCY. 

Rodzice tej cudownej dziewczynki potrzebują środków finansowych na remont łazienki. 

Więc my w ich imieniu prosimy o pomoc WAS !

Iwona Trędowska

Iwona Trędowska

„Nazywam się Katarzyna Stradomska, jestem mamą wspaniałej iskierki – Jagódki, która zmieniła dotychczas nasze poukładane życie. Na co dzień promienieje radością, a jej piękny uśmiech chwyta za serce. Urodziła się 7.03.2018 r. bez kończyn górnych. Musieliśmy wraz z mężem zmienić wszystko, zaczynając od naszych oczekiwań wobec naszej ukochanej córki, kończąc na reorganizacji mieszkania. Od 3 miesiąca życia jest rehabilitowana. Tylko systematyczna rehabilitacja i pomoc, jest w stanie dać Jagódce namiastkę „normalnego” życia.

Obecnie Jagódka ma już prawie 3 lata, stara się wykonywać część rzeczy samodzielnie, jednak niektóre z nich są dla niej nieosiągalne. Jej rękami są nogi, a zwłaszcza stopy, którymi je, maluje, bawi się i doświadcza. Niestety, przez taki sposób poznawania świata jej kości i stawy narażone są na szereg zaburzeń, które bez odpowiedniego wsparcia mogą doprowadzić do pełniej niepełnosprawności.

Zgodnie z ideą „Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, mnieście uczynili.” (Mt 25,40) zwracamy się z prośbą o pomoc w remoncie łazienki, która wymaga reorganizacji ze względu na naszą córkę. Jagódka jest już coraz starsza, zaczyna dostrzegać swój brak kończyn, zaczyna jej to bardzo przeszkadzać. Widząc innych, a zwłaszcza rówieśników tez chciałabym, móc sama umyć swoje „ręce” (stopy), nauczyć się samodzielnie korzystać z toalety (tradycyjne toalety są poza możliwościami Jagódki, potrzebuje specjalnego bidetu dostosowanego do jej niepełnosprawności). Dzięki takim działaniom możemy chociaż trochę pomóc naszej córce, zrobić jeden mały krok w walce o jej samodzielność. Taka reorganizacja wymaga sporych nakładów finansowych, w świetle bieżących potrzeb, nie jesteśmy w stanie sami dokonać takiego remontu."

Z całego serca dziękujemy !!!

Wsparli

50 zł

💙💙💙

50 zł

Jagoda dla Jagodki ❤

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

💙💙💙

50 zł

❤️❤️❤️

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
69%
10 370 zł Wsparły 142 osoby CEL: 15 000 ZŁ
Wesprzyj