Skarbonka Pomagacza #pomocdlaJulianaKomajdy

p_atrycja
organizator skarbonki

Kochani!

Ta skarbonka powstała, żeby udowodnić, że wspólnymi siłami się uda!!

W imieniu Juliana Komajdy walczącego z nuroblastomą proszę serdecznie wszystkich o pomoc! 

ŚWINKA SKARBONKA! 

Za tą zbiórką stoi ogromna tragedia rodziny i bliskich. 
Ich ogromny ból w obliczu tak ogromnej niesprawiedliwości tego świata.... Lecz w tym wszystkim nadal dają z siebie nie 100%, ale 10000000000%. A wiecie dlaczego? Bo mają jeden wyjątkowy cel. Chcą uratować najważniejsze: ŻYCIE. 
Julian jest małym człowiekiem, ale jest też wielkim wojownikiem. Niejeden dorosły nie miałby tyle sił w walce z tym co uszykował los... Ale ta siła i wola walki płyną prosto z serca, które jest pełne miłości Jego rodziców, dziadków, cioć, wujków, kuzynów.. Oni wszyscy robią co mogą, aby wspierać siebie wzajemnie w tym wszystkim, a przede wszystkim są z Julkiem! Historia Juliana opisana na Julian Komajda kontra neuroblastoma doprowadza do łez nie tylko tych wrażliwych, ale również tych, którzy myślą, że są twardzielami. 
Czy myśleliście kiedyś, że Wasze dwa złote czy nawet jedna złotówka przekazana na pomoc jest jedną małą cegiełką w tak ogromnych kwotach? Co najważniejsze: ta jedna mała złotówka, kolejna, jedna, mała złotówka powoduje, że Julian jest bliżej swojej szansy... Każda jedna mała złotówka powoduje, że u rodziców Juliana i wszystkich Jego bliskich za każdym razem pojawia się coś czego Oni potrzebują... NADZIEJA, że uda się zebrać potrzebną kwotę.

Ta każda mała/duża wpłata jest nadzieją.

W swoim imieniu mogę pomóc dobrym słowem, wsparciem, swoją jedną małą złotówką oraz tym, że z całego serca proszę Was o POMOC w udostępnianiu strony na której odbywa się zbiórka dla Cudownego Juliana Komajdy. 


#teamJulianaKomajdy 

Wsparli

20 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Patrycja

10 zł

Wpłata anonimowa

Zdrowia i wszystkiego dobrego Julek
20 zł

Rodzina Szadkowskich

WSZYSTKO będzie dobrze Zaufajcie Panu Bogu
20 zł

Wpłata anonimowa

3 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
10%
538 zł Wsparło 16 osób CEL: 5 000 ZŁ