Przyjaciele Hani ❤️
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Bycie dobrym nie polega na byciu uprzejmym , tylko na POMAGANIU, WSPÓŁCZUCIU i OBDAROWYWANIU innych osób bez niczego w zamian, a co najważniejsze cieszeniu się z tego , że zrobiło się coś dla innego człowieka co jego uszczęśliwiło.
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznej:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Bycie dobrym nie polega na byciu uprzejmym , tylko na POMAGANIU, WSPÓŁCZUCIU i OBDAROWYWANIU innych osób bez niczego w zamian, a co najważniejsze cieszeniu się z tego , że zrobiło się coś dla innego człowieka co jego uszczęśliwiło.
Wpłaty
- Wpłata anonimowa20 zł
- Wpłata anonimowa20 zł
- Marsel zDR16 zł
- 20 zł
Jeszcze będzie pięknie ❤️
- Angelika Oblas10 zł
Dasz radę Haniu ❤️
- Andżelika G8 zł
Trzymam kciuki 😘
