#ratujemy Ewunie

Wioletta Owczarczyk
organizator skarbonki

Pomocy! Potrzebna jest ogromna mobilizacja, by uratować życie tego dziecka! Ewa ma dopiero 2 latka, a nowotwór zabiera jej życie! Neuroblastoma IV stopnia – ta diagnoza była jak wyrok! Natychmiast zdecydowano o rozpoczęciu chemioterapii, jednak ta nie zadziałała. Nowotwór atakuje bardziej! Lekarze nie dawali Ewie szans, rokowania były brutalne. Wtedy znaleźliśmy promień nadziei. Klinika w Barcelonie zdecydowała się nam pomóc. To nasza jedyna szansa... 

Ewa Wasiliewa

Jeśli zdążymy zebrać tę ogromną kwotę, Ewunia dostanie ogromną szansę na pokonanie tej strasznej choroby. W innym wypadku będzie bez szans!

Często gorączkowała, ale przecież to normalne. Myślałam, że Ewa po prostu ząbkuje, że nie dzieje się nic złego. Długo starałam się w to uwierzyć, jednak strach nie opuszczał mnie na krok, aż do sierpnia 2020. Wtedy nasz świat rozsypał się... W główce Ewy znaleziono guza, który bardzo szybko rósł. Po długich konsultacjach i szczegółowych badaniach dowiedzieliśmy się, że to neuroblastoma, szalenie agresywny typ nowotworu w IV stadium rozwoju.

Ewunia przeszła ostatnio pełne badanie, w tym MRI, MIBG, PET-CT. Guz przestrzeni zaotrzewnowej ze zmianami w kościach czaszki i szpiku kostnym jest bardzo rozsiany. Trzeci blok chemii rozpoczął się natychmiast - 3 grudnia. Teraz lekarzy starają się maksymalnie zredukować guz, aby jak najszybciej przeprowadzić operację usunięcia go.

Życie naszego dziecka zostało wycenione, jednak nas nie stać na jego uratowanie! Możemy sprzedać wszystko, a i tak nie damy rady sami uratować Ewy. Pomóż nam, bo kończy się czas. Jeśli nie uda się teraz zapanować nad nowotworem, żadne lekarz nie zdoła pomoc naszej córeczce!

Wsparli

5,14 zł

Aleksandra Ambroziak

❤️ ❤️ ❤️
20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Ania

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Walcz skarbie❤️
20 zł

Justyna i Maciej

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
27%
54 450 zł Wsparło 1 969 osób CEL: 200 000 ZŁ
Wesprzyj