Rekord Polski

Dzielna Ania
organizator skarbonki

Dzielna Ania

Pierwszy raz w historii BIJEMY REKORD na największą lekcję GOTOWANIA ONLINE połączoną ze zbiórką charytatywną dla Ani Orłowskiej. Lekcja zostanie poprowadzona przez CHEFA LORKA - Vice MasterChef'a Polska 2018!

WAŻNE!
Transmisja lekcji odbędzie się na grupie prywatnej 06.02.2021 o godzinie 17:00. LINK TUTAJ: TRANSMISJA REKORDKU POLSKI. WPŁAĆ, DOŁĄCZ I BĄDŹ REKORDZISTĄ!

JEDYNE TAKIE WYDARZENIE NA CAŁĄ POLSKĘ i nie tylko!

1. KUP BILET uczestnictwa w Rekordzie Polski z LORKIEM dla Ani Orłowskiej" w cenie 30 zł WPŁACAJĄC na www.siepomaga.pl/rekordpolski - podając NAZWĘ UŻYTKOWNIKA NA FACEBOOKU (ten profil zostanie dołączony do grupy, na której pobijemy rekord). Kwota oraz nazwa profilu musi być widoczna przy wpłacie. Anonimowych potwierdzeń nie przyjmujemy.
2. WYŚLIJ EMAIL na: bijemyrekordpl@gmail.com z dowodem wpłaty z danymi jak w punkcie 2. Potwierdzenie wpłaty otrzymasz na swój email przesyłany przez Fundację Siepomaga, możesz też wygenerować link do udostępnienia bezpośrednio po wpłacie.3. Czekaj na email potwierdzający zarejestrowanie – email będzie wysłany w ciągu 24 godzin.
Możesz też DOŁĄCZYĆ bezpośrednio do grupy. Link TUTAJ.
4. BĄDŹ NA NAJWIĘKSZEJ LEKCJI GOTOWANIA ONLINE Z LORKIEM I PRZYCZYŃ SIĘ DO BUDOWANIA HISTORII POLSKICH REKORDÓW.
5. Mail z potwierdzeniem wpłaty przyjmujemy najpóźniej do 06.02.2021 godz. 10:00.
6. Regulamin dostępny tutaj

Chcesz wziąć udział w transmisji na żywo wspólnie z Chefem Lorkiem? - mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Na grupie licytacyjnej Licytacje dla Ani z SMA będziesz miał możliwość wylicytować bilet wstępu na lekcję w formie uczestnictwa na żywo na wizji! Miejsce: Nowa Sól, 15 km od Zielonej Góry, na trasie do Wrocławia. Szczegóły wkrótce na grupie licytacyjnej!

Do zobaczenia!
Organizatorzy Rekordu Polski z Chefem Lorkiem dla Ani Orłowskiej

Wsparli

10 zł

Alicja Lalek

Licytacje - kalendarz - wpłata 5
10 zł

Anna Bujwid

😘
5 zł

Katarzyna Krawcewicz

książki 3
5 zł

Laura Kołodziej

100 zł

Domi ka

Złoty pierścionek
5 zł

Izabela Mikołajczyk

Licytacje - szczotka parowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
60%
30 324,03 zł Wsparło 1 641 osób CEL: 50 000 ZŁ