Pilne❗️ Brak diagnozy wykańcza doszczętnie mój organizm❗️

Robert Rutka
Pilne!

Pilne❗️ Brak diagnozy wykańcza doszczętnie mój organizm❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0222828
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Robert Rutka, 56 lat
Legnica, dolnośląskie
Stan po zapaleniu trzustki, torbiel wątroby, w trakcie diagnostyki
Rozpoczęcie: 12 Września 2022
Zakończenie: 1 Października 2023

Opis zbiórki

Od dwóch lat walczę o zdrowie i do tej pory nie wiem, co dokładnie jest przyczyną mojego złego stanu zdrowia. Tyle czasu i cierpienia, a do tego mnożące się znaki zapytania... Jak długo jeszcze? 

Na przestrzeni tego czasu schudłem 40 kilogramów. Początkowo diagnozowano mnie pod kątem nowotworu, jednak nie to było przyczyną mojego pogarszającego się stanu. Szczęście i dalej wielka niewiadoma...

W lipcu trafiłem do szpitala. Na sali operacyjnej okazało się, że mam ostry stan zapalny trzustki.  Po kilku dniach lekarze postanowili ponownie otworzyć brzuch i usunąć mi woreczek żółciowy.

Robert Rutka

Po kolejnych kilku dniach okazało się, że jest kolejny stan zapalny. Usunięto mi śledzionę, przez 10 dni leżałem na OIOMIE w śpiączce farmakologicznej pod respiratorem. Mój stan był ciężki, ale nadal nie było wiadomo, co mi dolega. Zamknięte koło!

Moją największą tragedią jest to, że mija kolejny rok, a ja nadal nie wiem nic... Do dziś nie wiadomo, co jest przyczyną mojego pogarszającego się stanu zdrowia. To postępuje, dalej zabiera mi kilogramy, zostawia kości i skórę. Niszczy i sprawia ból, ale nie znamy źródła.

Wciąż potrzebuję rehabilitacji i dalszego leczenia, jednak sam wobec wydatków pozostaję bezsilny. Jak walczyć i szukać przyczyny, jak ratować to, co jeszcze można ratować, gdy za żadne leczenie nie zapłacę uśmiechem. 

Zresztą na ten uśmiech już coraz częściej mniej nie stać. 

Proszę o pomoc, każda złotówka jest naprawdę ważna! Każda jest na wagę mojego zdrowia... 

Robert

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0222828
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki