Zwykły dzień w pracy zamienił się w koszmar! Pomóż Sebastianowi odzyskać sprawność!

Sebastian Patrzałek
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Roczna rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Sebastian Patrzałek, 31 lat
Łagów, świętokrzyskie
Stan po wypadku - niedowład kończyn dolnych, uraz rdzenia kręgowego,
Rozpoczęcie: 3 Marca 2021
Zakończenie: 30 Czerwca 2021

Opis zbiórki

To miał być dzień, jakich dotąd były już setki. Zwykły, normalny, taki, o którym po tygodniu już się nie pamięta. Skończył się jednak inaczej, tragicznie. Sebastian spadł z rusztowania. Jego życie już zawsze będzie się dzieliło na "przed" i "po" wypadku.

Cały czas był przytomny, mówił, że nie czuje nóg, a jedynie straszny ból w kręgosłupie. Pojechaliśmy do szpitala i usłyszeliśmy, że kręgosłup został złamany i potrzebna jest natychmiastowa operacja! Następne tygodnie Sebastian leżał sparaliżowany od pasa w dół, odczuwając ból oraz ogromny strach.

Sebastian Patrzałek

W związku z tym, że Sebastian pracował za granicą, nie posiadał belgijskiego ubezpieczenia. Polskie ubezpieczenie nie pokrywa w całości kosztów leczenia. Do tego Sebastian musiał ponieść koszt przejazdu ambulansem z Belgii do ojczyzny, ponieważ nie było możliwości podjęcia rehabilitacji poza granicami Polski.

Po powrocie Sebastian był rehabilitowany w polskim szpitali. Ciężka praca na sali rehabilitacyjnej pozwala mieć nadzieję na odzyskanie sprawności. Sebastian już zaczął ruszać nogami, a nawet chodzić z pomocą chodzika. Powrót do sprawności zajmie jednak jeszcze dużo czasu, a rehabilitacja niesie za sobą bardzo duże koszty, których pokrycie przekracza możliwości finansowe. Dlatego też nie mając innego wyjścia, zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie. 

Każda przelana złotówka to mały krok w kierunku sprawności. Nie jest to łatwa droga i da się ją przejść jedynie mając oparcie w innych ludziach. Wierzymy, że będziesz jednym z nich. Sebastian tak bardzo Cię potrzebuje...

Ta zbiórka jest już zakończona. Dalej możesz wspierać Potrzebującego.

Obserwuj ważne zbiórki