Serce Michała umiera - musimy je uratować!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 5 162 osoby
325 026 zł (103,63%)
Zbiórka na cel
operacji Fontana - trzeci etap leczenia wady serca w Munster

Michał Pawlak, 17 lat

Wrocław, dolnośląskie

złożona wada serca

Rozpoczęcie: 13 Listopada 2018
Zakończenie: 10 Kwietnia 2019

Kochani,

Michał jest już po operacji! To, co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe, stało się faktem. Cud wydarzył się dzięki Wam - ludziom, którzy zdecydowali się ratować serce Michała. Michał przeszedł cewnikowanie i operację planowo i bez komplikacji. Niestety termin operacji był przesuwany czterokrotnie ze względu na ciężki stan zdrowia Michała i wcześniejszy 6-tygodniowy pobyt w szpitalu, po którym Michała musiał zregenerować siły.

Michał Pawlak

Syn czuje się dobrze, jego saturacje wzrosły, nie męczy się tak bardzo, a jego palce i usta nie są już sine, jak przedtem. Teraz jego życiu nic nie zagraża, a cała Rodzina może odetchnąć z ulgą. W imieniu Michała, jak i również naszym, składamy gorące podziękowania dla wszystkich osób, które zaangażowały się w zbiórkę pieniędzy. Ta operacja uratowała Michałowi życie i bardzo poprawiła jego jakość. Jesteśmy wszystkim naszym Darczyńcom i ludziom dobrej woli dozgonnie wdzięczni za okazałą pomoc finansową, wsparcie i słowa otuchy, które dodawały nam sił w tym trudnym dla nas czasie.

Mamy nadzieję, że dobro, które nam okazaliście, wróci do Was ze zdwojoną siłą. Dziękujemy za ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz solidarności międzyludzkiej, czego Wam nigdy nie zapomnimy.

Dziękujemy z całego serca.
Mama z Michałem.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 5 162 osoby
325 026 zł (103,63%)