REMONT MIESZKANIA PANI STANISŁAWY !

Fundacja Spełnij Jedno Marzenie
organizator skarbonki

Poznajcie panią Stanisławę, której choroba zabrała głos, deweloper wyburza dom, a ona nie traci nadziei! Ma dla kogo walczyć jest samotnie wychowującą matką 3 synów, których tata umarł 2 lata temu.

Iwona Trędowska

Dla mieszkańców Krakowa historia pani Stanisławy jest znana.

Pani Stanisława przez 16 lat mieszkała w trudnych warunkach, ale udawało jej się wiązać koniec z końcem, regularnie opłacając wszystkie rachunki. Do dnia, kiedy deweloper nie zapukał do jej drzwi czuła się bezpiecznie - miała gdzie mieszkać. Deweloper wykupił działkę i wszystkie budynki mają zostać wyburzone, mieszkanie pani Stanisławy również. W wyniku niejasności prawnych urzędnicy nie zauważyli, że na sprzedawanej działce mieszka rodzina. Zapadł wyrok, deweloper wykupił działkę bez mieszkańców, więc nie ma obowiązku zapewnienia pani Stanisławie i jej synom innego lokum. Rozbiórka już się rozpoczęła. Pani Stanisława starała się o mieszkanie komunalne już od 2007 roku.
Napotykając wiele problemów Pani Stanisława zwróciła się do Fundacji Spełnij Jedno Marzenie, abyśmy spełnili jej największe marzenie. 

Na początku sierpnia udało się nam uzyskać mieszkanie komunalne, jednak jego stan nie pozwala na zamieszkanie. Umowa z gminą zobowiązuje Panią Stanisławę do przeprowadzenia remontu, w czasie 2 miesięcy od dnia jej podpisania.

Czasu zostało już niewiele. Fundacja własnymi siłami, przy pomocy wolontariuszy oraz samej Pani Stanisławy oraz jej synów rozpoczęła prace remontowe.

W pomoc udało nam się zaangażować kilka krakowskich firmy, które ofiarowały część niezbędnych sprzętów wyposażenia łazienki i kuchni.

Niestety powoli nasze zasoby się wyczerpują i jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc.

Do zakończenia prac pozostało już niewiele, potrzebujemy jeszcze funduszy, żeby opłacić "ręce do pracy" i dokupić kilka niezbędnych materiałów. Wierzymy, że uda nam się zebrać niezbędną kwotę, i zdążyć wyremontować mieszkanie do końca października.

 

Iwona Trędowska

Iwona Trędowska

Iwona Trędowska

Iwona Trędowska

Iwona Trędowska

Iwona Trędowska

Iwona Trędowska

Iwona Trędowska

Iwona Trędowska

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Łukasz

15 zł

kasia

5 400 zł

Anonimowy Pomagacz

85 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
32%
9 830 zł Wsparło 66 osób CEL: 30 000 ZŁ