Stanisław Skórka

Stanisław Skórka, 51 lat

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0229849
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Stanisław Skórka, 51 lat

Zespół Arnolda-Chiari, niedowład spastyczny czterokończynowy, torbiel pajęczynówkowa, zespół pustego siodła, dyskopatia, osteoporoza, surowiczoujemne reumatoidalne zapalenie stawów
Tarnobrzeg, podkarpackie

Stanisław, społecznik, który za cel miał pomaganie potrzebującym, teraz walczy o życie. Krok po kroku choroba odebrała mu zdrowie i normalne funkcjonowanie, spychając go w izolację i samotność. Bólu nie uśmierzają nawet opioidy, a depresja ciągle się pogłębia... Gdy o tym myślę, łzy same cisną mi się do oczu.

Stanisław cierpi na RZS, Zespół Arnolda Chiari, osteoporozę i choroby neurologiczne. Ma uszkodzoną żuchwę wraz z uzębieniem. Rekonstrukcja żuchwy, leczenie biologiczne RZS, operacja neurochirurgiczna kręgosłupa i implantacja neurostymulatora są teraz priorytetem i jedynym słusznym kierunkiem leczenia. 

Życie Stanisława to pełna lęku i cierpienia wegetacja. Stanisław musi otrzymać pomoc finansową na leczenie, aby stać się znowu samodzielnym człowiekiem. To walka z czasem, gdyż jest bliski poddania się.  Jeżeli ją wygra, wróci do życia, które odebrała choroba. Wtedy będzie mógł spełnić marzenie i znów wspierać ludzi i zwierzęta w kryzysie, będzie mógł być szczęśliwy, na co sobie zwyczajnie zasłużył! Pomóżmy mu!

Przyjaciel

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0229849
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki