Środowa zbiórka dla Supersprawnych

Fundacja Supersprawni
organizator skarbonki

Zagrajmy w grę.

Wyobraź sobie, że razem z przyjaciółmi z dzieciństwa odliczasz głośno od dziesięciu do zera. Start. 10. 9. 8. 7 – już przebierasz nogami. 6. 5. 4... Gdy dojdziesz do trzech, poczujesz ekscytację zapowiadającą niesamowitą przygodę. Dwa – nastąpi eksplozja szczerych emocji i szczęścia. Jeden – szukasz!

My  też szukamy!

Mam na imię Marta. Cztery lata temu zostałam zatrudniona przez życie na najwspanialszym stanowisku, jakie mogłam sobie wymarzyć – zostałam pełnoetatową matką. A równolegle, na drugi etat, zyskałam całodobowy wakat pielęgniarki i rehabilitantki. Mój syn Olek urodził się jako wcześniak. Gdy przytulałam go po raz pierwszy, usłyszałam od lekarzy, że ma chore serce i porażenie mózgowe. 

Marta Lemańska - Ciupak

Potrzeba serca, wiara w niemożliwe, chęć przełamywania barier oraz poczucie braku granic w tworzeniu lepszego jutra dla własnego dziecka – to podwaliny Fundacji SUPERSPRAWNI, którą zdecydowałam się założyć dla mojego syna. Oraz między innymi Emilki, Antka, Kubusia, Łukasza i Wojtka - potrzebujących pomocy tak samo, jak on.

To właśnie z tymi dziećmi każdego dnia w Fundacji bawimy się w Poszukiwaczy Cudów w Codzienności. Nasi podopieczni Bazą nazywają kolejne małe kroki w poznawaniu normalności. My – w możliwości zabierania ich w tę podróż. Niestety – choć nie jest to pierwsza klasa – bilety kosztują sporo.

Marta Lemańska - Ciupak

Poza kosztem utrzymania każdego z naszych podopiecznych, bardzo Nam pomogą: 

4600 złotych: bieżnia treningowa i rehabilitacyjna

4 000 złotych: cztery oparcia Comfortable Plus Duo

2500 złotych: fotelik rehabilitacyjny 

9000 złotych: Biofeedback (zakup jednorazowy). Co to takiego? To profesjonalny trening, dzięki któremu mały pacjent w sposób świadomy uczy się reakcji własnego mózgu i zmienia wzorzec wytwarzanych w nim fal tak, aby pracować wydajniej.

3 098,00 złotych: schody do nauki chodzenie z pochylnią

2 600 złotych: chodzik Nurmi Neo

Pamiętaj, każda złotówka się liczy! 

Wsparli

20 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Wpłata anonimowa

25 zł

Wpłata anonimowa

230 zł

Ewa Sadowska

Serdecznie pozdrawiamy! Dacie radę!!!
40 zł

B

30 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
113%
1 135 zł Wsparło 27 osób CEL: 1 000 ZŁ