Magiczne Święta dla Podopiecznych Fundacji Happy Kids

"Świąt szukajcie w Ludziach.."

Magiczne Święta dla Podopiecznych Fundacji Happy Kids

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0388405
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zorganizowanie Świąt dla dzieci

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Happy Kids
"Świąt szukajcie w Ludziach.."
Rozpoczęcie: 14 Listopada 2023
Zakończenie: 31 Grudnia 2023

Opis zbiórki

„Świąt szukajcie w Ludziach..”

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co dla Ciebie oznaczają święta? To nie tylko czas prezentów i pysznych potraw. Ile razy zastanawiałeś się, czy świąteczne odwiedziny będą pełne narzekań, przejedzenia przy świątecznym stole i rozmów z osobami, z którymi na co dzień nie utrzymujesz kontaktu?

Warto jednak spojrzeć na świąteczne spotkanie z perspektywy pełnej ciepła i wspólnie tworzyć chwile, które zostaną w naszej pamięci na zawsze. Może to być czas, w którym różnice między nami stają się mniej istotne, a serca napełniają się wzajemnym zrozumieniem.

Wyobraź sobie, że dla niektórych dzieci wspólne spędzanie czasu z rodziną to marzenie, które często pozostaje nieosiągalne. W ich "domu" nikt nie przygotowuje gwiazdkowych prezentów, nie zastanawia się nad ilością potraw czy tym, co na siebie włożyć. Święta dla nich to zwykłe dni, a czasem nawet smutniejsze niż zazwyczaj.

W ich "domu" nikt nie pamięta o Świętach, bo rodzice są pod wpływem narkotyków lub alkoholu. Prośba o wspólne spędzenie czasu może kończyć się awanturą. Nikt się o nie nie troszczy, nikt o nich nie dba.

Często zapominamy, jak wiele mamy...

"Świąt szukajcie w Ludziach.."

Tak często nie doceniamy tego, co mamy...

Dzieci pod opieką Fundacji Happy Kids doświadczyły losu, z jakim niejeden dorosły by sobie nie poradził. Chcemy, aby dla nich Święta były czasem spokoju i ukojenia. Czasem spędzonym z rodzicami zastępczymi i przybranym rodzeństwem na wspólnym otwieraniu prezentów, przygotowywaniu potraw, śpiewaniu kolęd i rozmowach. Chcemy, aby ten czas był pełen miłości i uwagi, pozbawiony trosk i niepokoju.

"Świąt szukajcie w Ludziach.."

Dlatego prosimy Cię, drogi Darczyńco, o wsparcie. Twoja pomoc sprawi, że dzieci pod opieką Fundacji Happy Kids będą mogły doświadczyć prawdziwie magicznych Świąt. Pamiętaj, dobro się mnoży, gdy się nim dzielisz.

Takich Świąt życzymy również Tobie, drogi Darczyńco.

Wpłać i spraw, by te Święta były niezapomniane dla Podopiecznych Fundacji Happy Kids. Daj im szansę na radość i ciepło rodzinnych chwil.
 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0388405
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki