Marzę żeby być samodzielna. Pomożesz mi spełnić to marzenie?

Sylwia Łazowska
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Zakup platformy przyschodowej - szansą na lepsze życie

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Sedeka
Sylwia Łazowska, 34 lata
Łęki Dolne, podkarpackie
Dziecięce Porażenie Mózgowe
Rozpoczęcie: 20 Sierpnia 2019
Zakończenie: 3 Lutego 2020

Opis zbiórki

Chciałabym prosić o wpłaty na moją zbiórkę, abym mogła zrealizować swoje największe marzenie. Jest nim samodzielna możliwość wychodzenia bezpiecznie z domu. Dla osoby takiej jak ja, czyli poruszającej się na wózku inwalidzkim, schody i progi odbierają radość z i tak już trudnego życia. Chciałabym prosić o pomoc wszystkich ludzi dobrej woli, aby pomogli mi jak najszybciej zrealizować moje marzenie.

Kiedy jeździsz na wózku, nagle wyrasta przed Tobą milion barier. Problemem jest próg, zbyt wąskie drzwi, za mała łazienka, schody… Ktoś musi Cię podnieść, przenieść... inaczej nie jesteś w stanie zrobić nic.

Sylwia Łazowska

Całe życie jestem zależna od innych. Z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym, z którym się urodziłam, potrzebuję pomocy w najprostszych czynnościach. Moją podporą są rodzice, ale przecież nie są ze skały i mają już coraz mniej sił. 

Mój dom, to mój azyl, bezpieczna przystań, ale gdy nie mogę z niego wyjść, staje się więzieniem. Nie chce, żeby tak było. Moim największym marzeniem jest być samodzielną. To ważne nie tylko dla mnie, ale także dla rodziców. Bardzo bym chciała, żeby poczuli, że na starość będą mogli na mnie liczyć… 

Potrzebuje specjalnej windy, która pozwoli mi się wydostać z domu bez pomocy mojego taty, która po prostu nie ma już siły!

Sylwia Łazowska

Barierą nie do pokonania są dla mnie schody. Jeszcze do niedawna, to tata brał mnie na ręce i mnie z nich znosił. Teraz kiedy nie ma już tyle siły, stało się to ogromnym problemem. Pilnie potrzebuję specjalnej platformy, dzięki której za pomocą jednego przycisku, bez niczyjej pomocy wjechałabym na górę i z niej zjechała. 

Dzięki platformie będę bardziej samodzielna, będę mogła częściej wychodzić z domu, a moi rodzice w końcu będą mogli pomyśleć także o sobie… Koszt zakupu i instalacji takiej platformy jest ogromny. Mnie, ani moich rodziców na to nie stać. Dlatego, bardzo proszę Cię o pomoc. Każda złotówka przybliża mnie do samodzielności. Wierzę, że dobro powraca.

Sylwia.Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki