Wpłacamy po 1 zł
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Słuchajcie tutaj nie ma co dawać smutnych minek czy pisać zbednych komentarzy Wpłaćmy po 1 zł na konto a będziemy coraz bliżej celu ❤ I Bartusia choroba niestety postępuje bardzo szybko, jego oddech też już jest coraz cięższy natomiast tak jak napisałam nie ma co się załamywać bo tym nie pomożemy w nas jest siła. Proszę tylko o 1 zł od każdej osoby która zobaczy ten post ❤❤❤
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Słuchajcie tutaj nie ma co dawać smutnych minek czy pisać zbednych komentarzy Wpłaćmy po 1 zł na konto a będziemy coraz bliżej celu ❤ I Bartusia choroba niestety postępuje bardzo szybko, jego oddech też już jest coraz cięższy natomiast tak jak napisałam nie ma co się załamywać bo tym nie pomożemy w nas jest siła. Proszę tylko o 1 zł od każdej osoby która zobaczy ten post ❤❤❤
Wpłaty
- Wpłata anonimowa2 zł
- Wpłata anonimowa2 zł
- Wpłata anonimowa2 zł
- Wpłata anonimowa2 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa2 zł
