Szwecja też pomaga
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Kamilka Gil choruje na SMA, może nie jest jedynym dzieckiem ktore potrzebuje naszej pomocy ale to jej zostały niecałe 2 kilogramy do tego aby dostac lek. Nie zostalo jej wiele czasu Tyle dzieli nas, by przekroczyć granicę, która na zawsze zablokuje możliwość przyjęcia terapii genowej. Dlatego rodzice Kamilki, rodzina, bliscy, przyjaciele i znajomi prosimy Was o wsparcie! Razem uratujemy przyszłość Kamilki!
Dla Kamilki nie zostało już dużo czasu, dla niej to tylko 2 kg, wiec może tak każdy z nas wpłaci chociaż symboliczne 2zł? Dla nas to tak nie wiele a razem możemy dołożyć cegiełki?
Czy pomożemy stanąć Kamilce na nogi?
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznej:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Kamilka Gil choruje na SMA, może nie jest jedynym dzieckiem ktore potrzebuje naszej pomocy ale to jej zostały niecałe 2 kilogramy do tego aby dostac lek. Nie zostalo jej wiele czasu Tyle dzieli nas, by przekroczyć granicę, która na zawsze zablokuje możliwość przyjęcia terapii genowej. Dlatego rodzice Kamilki, rodzina, bliscy, przyjaciele i znajomi prosimy Was o wsparcie! Razem uratujemy przyszłość Kamilki!
Dla Kamilki nie zostało już dużo czasu, dla niej to tylko 2 kg, wiec może tak każdy z nas wpłaci chociaż symboliczne 2zł? Dla nas to tak nie wiele a razem możemy dołożyć cegiełki?
Czy pomożemy stanąć Kamilce na nogi?
Wpłaty
Mamy 1000 🤩
- Agnieszka100 zł
Zdrowka !
- Wpłata anonimowa50 zł
- Pomagam!50 zł
Trzymam kciuki aby się udało ! ♥️
- 100 zł
❤️
- Wpłata anonimowa100 zł
