Zbiórka archiwalna
Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę
Postęp aktualnej zbiórki
282 976 zł (23,2%)
Wesprzyj
Pokaż Ukryj

Nie możemy dłużej czekać! Uratujmy serce Tadzia!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 7 082 osoby
467 083,78 zł (108,72%)
Zbiórka na cel
Nierefundowana operacja kardiologiczna w Boston Children's Hospital

Tadzio Kruczek, 18 miesięcy

Wrocław, dolnośląskie

Wada serca: złożona wada serca ze skorygowanym przełożeniem dużych naczyń z atrezją zastawki tętnicy płucnej oraz ubytkiem w przegrodzie międzykomorowej + anomalia Ebsteina

Rozpoczęcie: 30 Lipca 2020
Zakończenie: 1 Października 2020

Dziękujemy Wam za udział w tej zbiórce, za każde udostępnienie, za każdą nawet najmniejszą wpłatę, za pomoc w organizacji. Jako rodzice czujemy ogrom szczęścia i wdzięczności. Byliście niesamowici!

Tadzio Kruczek

Dzięki Wam na początku listopada Tadzio pomyślnie przeszedł pierwszą operację w Boston Children’s Hospital w USA i w ekspresowym tempie wrócił do siebie. Już po 5 dniach został wypisany ze szpitala. Dobrych wieści mamy więcej! Otóż lekarze orzekli, że serce Tadzia jest silne i klasyfikuje się do drugiego etapu leczenia. To dla nas najlepsza informacja, jaką mogliśmy dostać! Nie możemy jednak czekać zbyt długo, gdyż wszystkich niepokoi powiększający się przeciek na zastawce trójdzielnej. Kolejna operacja nie może odbyć się później niż za 4-6 miesięcy. Dlatego rozpoczynamy zbiórkę na drugą operację Tadzia w Bostonie. Tym razem kwota jest ponad dwukrotnie wyższa, bo ponad 1 mln zł. Mamy też do pokrycia dodatkowe koszty medyczne, których nie udało pokryć się z poprzedniej zbiórki. Pomożecie nam po raz drugi zawalczyć o zdrowie i życie naszego synka? Przed Tadziem najważniejsza i najbardziej skomplikowana operacja w życiu - bitwa, w której lekarze zawalczą o jego małe serce. Dzięki Twojej pomocy to może się udać!

Rodzice Tadzia,
Magda i Piotr

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 7 082 osoby
467 083,78 zł (108,72%)