30 266 zł

CEL: 30 000 zł


MAMY JUŻ

6053 litry

101%

Kochani,

co tu dużo mówić... Dziękujemy Wam z całego serca, że kolejny raz daliście nam pokłady ogromnej radości ze świętowania naszych urodzin i wspólnie zrobiliśmy dużo dobrego dla osób niepełnosprawnych ze Stowarzyszenia Na Tak!

W naszym tegorocznym kanistrze znalazło się 30 tys. zł, a przez ostatnie 5 lat zebraliśmy łącznie ponad 150 tys. zł! Za rok (jeśli dożyjemy i świat nadal będzie istniał) wrócimy do Was z pewnością po kolejne życzenia i kolejne litry dla potrzebujących. Pomysłów mamy tyle, że starczy do 2060 roku, a później się zobaczy :)

I pamiętajcie, że już za kilka tygodni będziemy świętować te najważniejsze urodziny ze wszystkich. Przygotujmy się do nich dobrze!

o. LeonardTomekKrystian 

---

My, jubilaci z 4 i 5 listopada na urodziny zamiast prezentów, kwiatów, bombonierki, skarpetek czy krawata, bardzo prosimy o urodzinowe litry!

- Kim są jubilaci?

Leonard Bielecki OFM - franciszkanin, Krystian Włodarczak - Fundacja Siepomaga, Tomasz Wolny - najlepszy dziennikarz telewizyjny w Polsce. Trzech kumpli, którzy chcą pokazać, że, mimo upływających lat, chłopaki nie płaczą i mogą zrobić wiele dobrego!

- Dlaczego?

Bo to już nasza tradycja od lat i z każdym rokiem nasi urodzinowi darczyńcy przekonują, że warto ją kontynuować. Dlatego po raz szósty, prosimy Was o urodzinowe prezenty, które mają sens. Litry paliwa!

- Dla kogo te litry?

Dla dzieci i dorosłych osób z niepełnosprawnością ze Stowarzyszenia Na Tak, żeby mogły dojeżdżać na kluczową i bezcenną rehabilitację. 

- Po ile litr?

Po głębokiej i optymistycznej analizie przyjęliśmy, że 1 litr = 5zł. 

- Czyli cel to 6 tysięcy litrów?

Dwa tysiące na głowę, czyli w sumie 6 tysięcy litrów! Taka ilość wystarczy, żeby podopieczni ze Stowarzyszenia na Tak mieli zapewniony dowóz na rehabilitację przez cały rok, czyli do następnych urodzin. A jeśli zbierzemy więcej? Pomocy nigdy za wiele!

Już 6. rok z rzędu przy okazji naszych urodzin ostro tankujemy. Nie wylewamy za kołnierz, ale nie polewamy też do kieliszka. Zapełniamy wirtualne kanistry paliwem, żeby osoby z niepełnosprawnością, mogły dojeżdżać na rehabilitację. Prawdziwą i niesamowicie potrzebną!

No to co? #Tankujemy!
Z góry, z całej siły i serducha DZIĘKUJEMY!

Wdzięczni jubilaci

--- 

Jak możecie poniżej zobaczyć, w poprzednich latach towarzyszyła nam wspaniała gromada genialnych Jubilatów, którzy również w tych dniach obchodzą swoje święto: Muniek Staszczyk, Przemysław Babiarz oraz Szymon Pawłowski.

2020

2019

 

2018

2017

2016

2015

768 osób wpłaciło

Ładuję...