Uniwersytety dla Ani

Dzielna Ania
organizator skarbonki

Szanowni Państwo,  

nazywam się Joanna Orłowska, jestem radcą prawnym, wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze - numer wpisu ZG -  757 OIRP Zielona Góra, mój mąż Michał Orłowski jest referendarzem sądowym w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze. 

Nasze dotychczasowe życie skupiało się na wychowaniu z mężem 4,5 letniej córki Oli, pracy zawodowej oraz mojej pracy pro publico bono w Lubuskim Stowarzyszeniu na Rzecz Kobiet „BABA”, w którym to od 11 lat udzielałam regularnie porad osobom potrzebującym pomocy, przede wszystkim ofiarom przemocy domowej.

Zwracamy się z ogromną i gorącą prośbą o pomoc dla naszej drugiej, malutkiej córeczki Ani, która urodziła się w dniu 26 czerwca 2020 r.  

U Ani 9 września br. zdiagnozowano SMA1 (rdzeniowy zanik mięśni). Jest to rzadka choroba genetyczna, która powoduje śmierć neuronów odpowiedzialnych za pracę mięśni, następnie zanik mięśni szkieletowych, częściowy albo całkowity paraliż i w ostateczności prowadzi do śmierci.

Ta straszna choroba dzień po dniu odbiera siły naszej Ani, a my czujemy się bezsilni.

Jedynie co nam pozostaje oprócz rehabilitacji i codziennych starań, by Ania poczuła naszą bezgraniczną miłość, to walka o terapię genową, która na ten moment jest jedyną szansą córki na zatrzymanie choroby.

Polega ona na podaniu preparatu, który dostarcza kopię wadliwego genu. Tylko ta terapia da naszej Ani szansę na życie i samodzielność, kiedy nas zabraknie. Niestety jest to najdroższy lek na świecie, musimy zebrać  9, 5  miliona złotych.  

Dzielna Ania

Kwota ta jest ogromna i dla naszej rodziny nieosiągalna, stąd moja i mojego męża wielka prośba, aby każdy z Was uiścił dobrowolną  „wpłatę dla Ani” – wpłatę życia, nadziei i wiary lub wspomógł nas dowolną inną kwotą. 

Ta jedna „wpłata dla Ani” jest szansą dla naszej malutkiej córeczki, aby żyć i cieszyć się życiem.

Wpłaty można dokonać przez konto fundacji Siepomaga. Jest też grupa licytacyjna na Facebooku, gdzie przeprowadza są licytacje na rzecz Ani: Licytacje dla Ani z SMA Licytacje dla Ani z SMA

oraz blog, który został założony, żeby przedstawiać zmagania Ani z chorobą: Dzielna Ania walczy z SMA

Prosimy Was również  o udostępnienie  apelu tylu osobom, do ilu tylko możecie dotrzeć. Potrzebujemy Waszej pomocy – tylko wtedy uda się !!! 

Wierzymy, że jest wielu ludzi, którzy swoją dobrocią mogą odmienić życie naszej chorej córeczki Ani. 

Za każdą pomoc w imieniu naszej rodziny i Ani z całego serca dziękujemy !!!!

Asia i Michał – rodzice Ani.

Dzielna Ania

Skarbonka zasila główną zbiórkę Ani Orłowskiej, więcej o Anii i jej chorobie na https://www.siepomaga.pl/ania

Wsparli

5 zł

Paulina

10 zł

Olga Seredyńska

5 zł

Joanna Krześlak

10 zł

Grzegorz Blaut - czekoladki Marcina ;)

10 zł

Agata Wiercińska

Złote kolczyki 14
10 zł

Patrycja Wojciechowska trylogia Larssona

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0,19%
1 909 zł Wsparło 85 osób CEL: 1 000 000 ZŁ
Wesprzyj