Urodzinowa zbiórka ku pamięci synka Jędrusia - dla dzieci z onkologii
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Jestem Mamą Jędrusia , który po długiej i ciężkiej walce z chorobą nowotworową odszedł w Wielkanoc, pozostawiając po sobie pustkę i ogromny ból .
Jędruś 22.07 obchodziłby swoje 5-te urodzinki, z tej okazji z Mężem chcielibyśmy zamienić ból w dobro i nadzieję dla innych dzieci , które dziś mierzą się z podobnym trudem i walką .
Jedrus leczył się w Centrum Zdrowia Dziecka dwa i pół roku .. przebywał bardzo często na oddziale onkologii gdzie Fundacja "Nasze Dzieci" zapewniała masę atrakcji aby umilić czas dzieciom przebywającym na odziale .
Uwielbiał warsztaty plastyczne , ogromnie cieszył się podczas odwiedzin piesków , z prezentu na urodziny które spędzał na oddziale i tortu , a także z wspólnego śniadania wielkanocnego zorganizowanego przez Fundację Nasze Dzieci .
Był bardzo kochanym i wrażliwym chłopcem, zawsze powtarzał "taki problem to nie problem" i "jest git" więc proszę wszystkich aby dla dzieci z oddziału onkologii było "git" , aby mogły przetrwać ten ciężki czas na oddziale wesprzyjmy ku pamięci Jędrusia fundację Nasze Dzieci bo to Anioły 👼🏻 dzięki którym łatwiej jest przejść przez długi i męczący okres leczenia onkologicznego .
A nam, mam nadzieję że przyniesie to choć trochę ukojenia w tym ciężkim dla nas dniu - urodzin Jędrusia - bez niego .
Dziękujemy za każdą złotówkę i każde udostępnienie . Wierzymy, że pamięć o naszym synku może przynieś realną pomoc , tym którzy jej najbardziej potrzebują .
Patrycja i Mateusz Gruba - rodzice Jędrusia
Na zawsze będziesz w naszych sercach Aniołku 🩵
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na docelową Organizację:
Jestem Mamą Jędrusia , który po długiej i ciężkiej walce z chorobą nowotworową odszedł w Wielkanoc, pozostawiając po sobie pustkę i ogromny ból .
Jędruś 22.07 obchodziłby swoje 5-te urodzinki, z tej okazji z Mężem chcielibyśmy zamienić ból w dobro i nadzieję dla innych dzieci , które dziś mierzą się z podobnym trudem i walką .
Jedrus leczył się w Centrum Zdrowia Dziecka dwa i pół roku .. przebywał bardzo często na oddziale onkologii gdzie Fundacja "Nasze Dzieci" zapewniała masę atrakcji aby umilić czas dzieciom przebywającym na odziale .
Uwielbiał warsztaty plastyczne , ogromnie cieszył się podczas odwiedzin piesków , z prezentu na urodziny które spędzał na oddziale i tortu , a także z wspólnego śniadania wielkanocnego zorganizowanego przez Fundację Nasze Dzieci .
Był bardzo kochanym i wrażliwym chłopcem, zawsze powtarzał "taki problem to nie problem" i "jest git" więc proszę wszystkich aby dla dzieci z oddziału onkologii było "git" , aby mogły przetrwać ten ciężki czas na oddziale wesprzyjmy ku pamięci Jędrusia fundację Nasze Dzieci bo to Anioły 👼🏻 dzięki którym łatwiej jest przejść przez długi i męczący okres leczenia onkologicznego .
A nam, mam nadzieję że przyniesie to choć trochę ukojenia w tym ciężkim dla nas dniu - urodzin Jędrusia - bez niego .
Dziękujemy za każdą złotówkę i każde udostępnienie . Wierzymy, że pamięć o naszym synku może przynieś realną pomoc , tym którzy jej najbardziej potrzebują .
Patrycja i Mateusz Gruba - rodzice Jędrusia
Na zawsze będziesz w naszych sercach Aniołku 🩵
Wpłaty
- Jola S200 zł
- Wpłata anonimowa20 zł
- Urszula100 zł
- Wpłata anonimowa5 zł
- Patrycja50 zł
- Wpłata anonimowa100 zł