Twoje ustawienia przeglądarki są nietypowe i niektóre funkcje strony mogą działać nieprawidłowo.

Zalecamy sprawdzenie ustawień i włączenie plików cookie.

Skarbonka

Urodzinowa zbiórka ku pamięci synka Jędrusia - dla dzieci z onkologii

Avatar organizatora
Organizator:Patrycja Gruba - mama Jędrusia

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Zdjęcie główne wgrane przez użytkownika

Jestem Mamą Jędrusia , który po długiej i ciężkiej walce z chorobą nowotworową odszedł w Wielkanoc, pozostawiając po sobie pustkę i ogromny ból . 

Jędruś 22.07 obchodziłby swoje 5-te urodzinki, z tej okazji z Mężem chcielibyśmy zamienić ból w dobro i nadzieję dla innych dzieci , które dziś mierzą się z podobnym trudem i walką . 

Jedrus leczył się w Centrum Zdrowia Dziecka dwa i pół roku .. przebywał bardzo często na oddziale onkologii gdzie Fundacja "Nasze Dzieci" zapewniała masę atrakcji aby umilić czas dzieciom przebywającym na odziale . 
Uwielbiał warsztaty plastyczne , ogromnie cieszył się podczas odwiedzin piesków , z prezentu na urodziny które spędzał na oddziale  i tortu , a także z wspólnego śniadania wielkanocnego zorganizowanego przez Fundację Nasze Dzieci . 
Był bardzo kochanym i wrażliwym chłopcem, zawsze powtarzał "taki problem to nie problem" i "jest git" więc proszę wszystkich aby dla dzieci z oddziału onkologii było "git" , aby mogły przetrwać ten ciężki czas na oddziale wesprzyjmy ku pamięci Jędrusia fundację Nasze Dzieci bo to Anioły 👼🏻 dzięki którym łatwiej jest przejść przez długi i męczący okres leczenia onkologicznego . 

A nam, mam nadzieję że przyniesie to choć trochę ukojenia w tym ciężkim dla nas dniu - urodzin Jędrusia - bez niego . 

Dziękujemy za każdą złotówkę i każde udostępnienie . Wierzymy, że pamięć o naszym synku może przynieś realną pomoc , tym którzy jej najbardziej potrzebują . 

Patrycja i Mateusz Gruba - rodzice Jędrusia 

Na zawsze będziesz w naszych sercach Aniołku 🩵

 

33 184 zł
Wsparło 440 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio
na docelową Organizację:

Jestem Mamą Jędrusia , który po długiej i ciężkiej walce z chorobą nowotworową odszedł w Wielkanoc, pozostawiając po sobie pustkę i ogromny ból . 

Jędruś 22.07 obchodziłby swoje 5-te urodzinki, z tej okazji z Mężem chcielibyśmy zamienić ból w dobro i nadzieję dla innych dzieci , które dziś mierzą się z podobnym trudem i walką . 

Jedrus leczył się w Centrum Zdrowia Dziecka dwa i pół roku .. przebywał bardzo często na oddziale onkologii gdzie Fundacja "Nasze Dzieci" zapewniała masę atrakcji aby umilić czas dzieciom przebywającym na odziale . 
Uwielbiał warsztaty plastyczne , ogromnie cieszył się podczas odwiedzin piesków , z prezentu na urodziny które spędzał na oddziale  i tortu , a także z wspólnego śniadania wielkanocnego zorganizowanego przez Fundację Nasze Dzieci . 
Był bardzo kochanym i wrażliwym chłopcem, zawsze powtarzał "taki problem to nie problem" i "jest git" więc proszę wszystkich aby dla dzieci z oddziału onkologii było "git" , aby mogły przetrwać ten ciężki czas na oddziale wesprzyjmy ku pamięci Jędrusia fundację Nasze Dzieci bo to Anioły 👼🏻 dzięki którym łatwiej jest przejść przez długi i męczący okres leczenia onkologicznego . 

A nam, mam nadzieję że przyniesie to choć trochę ukojenia w tym ciężkim dla nas dniu - urodzin Jędrusia - bez niego . 

Dziękujemy za każdą złotówkę i każde udostępnienie . Wierzymy, że pamięć o naszym synku może przynieś realną pomoc , tym którzy jej najbardziej potrzebują . 

Patrycja i Mateusz Gruba - rodzice Jędrusia 

Na zawsze będziesz w naszych sercach Aniołku 🩵

 

Wpłaty

Sortuj według