Wakacyjna ładowARKA

Fundacja Arka

Wakacyjna ładowARKA

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0214817
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zorganizowanie wypoczynku dla dzieci

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja ,,Arka"
Fundacja Arka
Rozpoczęcie: 22 Lipca 2022

Opis zbiórki

O tym, że dobrze spędzone wakacje potrafią naładować akumulatory na cały następny rok, nie trzeba nikogo przekonywać. Szczególnie jeśli dotyczy to dzieci, których życie nie jest usłane różami, a dobre wspomnienia łatwiej im kolekcjonować poza domem, niż w rodzinach, gdzie muszą się mierzyć z ubóstwem czy przemocą... Dlatego chcemy takie dzieciaki zabrać na wyjazd do Bydgoszczy i poprzez tę zbiórkę prosimy Was o wsparcie. 

Fundacja Arka

Świetlica środowiskowa ,,Przystań" jest placówka wsparcia dziennego w Zgierzu. Nasi podopieczni to dzieci między siódmym, a szesnastym rokiem życia. Wiele z nich pochodzi ze środowiska trudnego, doświadczają problemu biedy, ubóstwa, przemocy domowej i uzależnień. Zadaniem placówki wsparcia dziennego jest wspieranie takich rodzin, pomoc w prawidłowym funkcjonowaniu oraz pokazanie dzieciom i młodzieży alternatywnego sposobu spędzania czasu wolnego.

Wakacje to czas kiedy każdy z nas marzy o urlopie i wypoczynku. Nasi podopieczni również mają takie marzenie. Niestety większość podopiecznych fundacji nie ma takiej możliwości, więc co roku organizujemy tygodniowy wyjazd dla trzydziestki dzieci i młodzieży. W tym roku wyjeżdżamy do Bydgoszczy i chcielibyśmy zorganizować naszym uczestnikom jak najwięcej atrakcji, aby ten czas był wyjątkowy.

Niestety, ceny wejściówek do takich miejsc jak ZOO, muzea, basen czy park trampolin przerażają. Dlatego prosimy was wszystkich o pomoc, abyśmy mogli przez tydzień zorganizować dzieciom beztroskie wakacje, z dala od traum i trudności dla codziennego. Żeby mogły go wspominać, kiedy wrócą do szkół i opowiadać całą paletę cudownych historii swoim koleżankom i kolegom z klasy. 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0214817
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki