Walczymy o Antosia
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Warto pomagać .... ❤️❤️❤️
Życie przynosi nam wiele niespodzianek, oprócz tych tych pięknych chwil przychodzi nam się zmierzyć z wieloma trudnościami. Dziecko jest istotą bezbronną i samo nie jest w stanie wyjść na przeciw taki trudnościom . Antoś urodził się z wadą serca tylko dzięki pomocy i wsparciu innych ludzi - dzięki waszemu wsparciu... będzie miał szansę ... szansę aby ŻYĆ...móc tulić się do mamy , zdmuchnąć kolejną świeczkę na torcię, zobaczyć zachód słońca nad morzem ...
Dla Ciebie to będzie kolejna bluzka w szafie lub kolejna zabawka ustawiona na półce Twojego dziecka. Dla Antosia to będzie SZANSA ....nie bądź obojętny - obojętna zdobądź się na gest, bo jak to mówią dobro wraca a pomaganie jest dziecinnie proste !!!
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Warto pomagać .... ❤️❤️❤️
Życie przynosi nam wiele niespodzianek, oprócz tych tych pięknych chwil przychodzi nam się zmierzyć z wieloma trudnościami. Dziecko jest istotą bezbronną i samo nie jest w stanie wyjść na przeciw taki trudnościom . Antoś urodził się z wadą serca tylko dzięki pomocy i wsparciu innych ludzi - dzięki waszemu wsparciu... będzie miał szansę ... szansę aby ŻYĆ...móc tulić się do mamy , zdmuchnąć kolejną świeczkę na torcię, zobaczyć zachód słońca nad morzem ...
Dla Ciebie to będzie kolejna bluzka w szafie lub kolejna zabawka ustawiona na półce Twojego dziecka. Dla Antosia to będzie SZANSA ....nie bądź obojętny - obojętna zdobądź się na gest, bo jak to mówią dobro wraca a pomaganie jest dziecinnie proste !!!
- X zł
- X zł
- X zł
- Agnieszka Łagan80 zł
- Barbara Wydrzyńska30 zł
Dla Antosia
- Edyta100 zł
