WIGRAMI NAD WIGRY DLA MAI

kamil s
organizator skarbonki

kamil s

Cześć!

Tu grupa Wigry Składaki Dobre Chłopaki

‼‼UWAGA‼

Wigrami nad Wigry dla Mai - z takim hasłem startujemy w 2022 roku Czeka nas ponad 500 kilometrów zmagań na składakach, by dotrzeć aż na Podlasie, nad jezioro Wigry! A to wszystko dla wspaniałej Majeczki, która bardzo potrzebuje wsparcia!

kamil s

Dziewczynka od urodzenia cierpi na ultra rzadką chorobę genetyczną Koolen de vries. Jest to zaburzenie wielospecjalistyczne, charakteryzujące się opóźnieniem rozwojowym, osłabieniem mięśni (hipotonia), padaczką, charakterystycznymi cechami twarzy, wrodzonymi wadami rozwojowymi serca i ośrodkowego układu nerwowego. Dzieci, które chorują, mają zaburzenia mowy, w tym aż 20% nie mówi wcale. Niestety w przypadku Mai choroba przybrała najgorszą formę. Dziewczynka wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji, ciągłych wizyt u specjalistów.

kamil s

Podczas rutynowej wizyty kontrolnej, okazało się, że staw biodrowy Majki jest w bardzo złym stanie i aż 70 % głowy kości udowej jest poza panewką.

To ostatni moment na uratowanie bioderka dziecka!

Dlatego potrzebna jest długa, ponad  6-godzinna operacja obarczona ogromnym ryzykiem ze względu na wadę serca Majki oraz dysplazję oskrzelowo – płucną, a następnie wiele miesięcy ciężkiej rehabilitacji.

A to nie koniec problemów...

Niestety– operacja kosztuje ponad 100 tys. zł!

I tu wchodzimy my
Cali na "wigrowo" ❤

Chcemy wspomóc akcję zbiórki dla małej Mai. Wierzymy, że dzięki tej operacji stan zdrowia i komfort życia tej małej wojowniczki poprawi się, a rodzice będą mieli o jedno zmartwienie mniej.

❤ Zrobimy co tylko w naszej mocy, by udało się zebrać potrzebne środki - 100 tysięcy złotych!

Kto kręci akcję z nami? ✌ 

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0,1%
1 zł Wsparła 1 osoba CEL: 90 000 ZŁ