Wiktor Grycz

Wiktor Grycz, 10 lat

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0096511
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Wiktor Grycz, 10 lat

Wrodzony brak kości promieniowej i kciuka prawej ręki, prawostronne położenie serca, ubytek przegrody międzykomorowej
skoczów, śląskie

Stawić czoło przeciwnościom w walce o przyszłość!

Wiktor przyszedł na świat w listopadzie 2013 roku. Pełnię szczęścia szybko jednak przyćmiła wiadomość, że chłopiec urodził się bez kości promieniowej i kciuka w prawej rączce oraz z sercem po prawej stronie. W miarę jak Wiktor urósł, jego serce było coraz słabsze. Wady spowodowały, że każda codzienna czynność była niezwykle trudna do wykonania, a czasem nawet niemożliwa. Chłopiec przeszedł dwie bolesne operacje, które nie dały oczekiwanych rezultatów. Nadzieję na odzyskanie sprawności przyniosła dopiero konsultacja w Paley Institute.

Pierwsza operacja, którą przeprowadził dr. Paley była ulnaryzacja, wszystko poszło zgodnie z planem lekarzy. Rączka została wyprostowana.

Wiktor Grycz

Druga operacjam którą przeprowadził dr Paley, było wydłużanie. Został założony apart zewnętrzny. Lekarze obiecali wydłużenie ręki o ok. 5 cm, udało się wydłużyć 4.75 cm, czyli zgodnie z planem i bez komplikacji. 

Wiktor Grycz

Dzięki operacji oraz intensywnej rehabilitacji chłopiec dostał szansę na beztroskie dzieciństwo i szczęśliwą przyszłość. Wciąż potrzebne jest jednak Wasze stałe wsparcie, będziemy za nie bardzo wdzięczni!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0096511
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki