Mama walczy z nowotworem, a dzieci potrzebują intensywnego leczenia!

Wiktor i Wiktoria Andalukiewicz

Mama walczy z nowotworem, a dzieci potrzebują intensywnego leczenia!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0091306
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Serca dla Maluszka
Wiktor i Wiktoria Andalukiewicz, 13 lat
Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Wiktor - niepełnosprawność ruchowa, Wiktoria - skolioza, astma oskrzelowa
Rozpoczęcie: 28 Lutego 2023
Zakończenie: 28 Maja 2024

Opis zbiórki

Nie mogę się pogodzić z tym, że z żywiołowej mamy stałam się taką, która potrzebuje pomocy… a przecież to moje dzieci najbardziej jej potrzebują!

Od października 2021 roku walczę z nowotworem, który nie chce odpuścić. Planowałam leczenie dla dzieci, a okazało się, że mój organizm odmawia posłuszeństwa. Przez ten przestój, przez tego przeklętego chłoniaka nie mogę skupić się na leczeniu Wiktorii i Wiktora.

Synek miał mieć skorygowane stopy… Przez pandemię do tego nie doszło. U Wiktorii doszedł problem hematologiczny. Wyniki badań pokażą, czy mamy do czynienia z chorobą. Przez to, że niemalże cały czas jestem w szpitalu, Wika musiała przejąć dużą część obowiązków domowych, a przecież ma oprócz tego szkołę, sprawdziany… 

Wiktor zaledwie 2 razy w tygodniu ma zapewnioną rehabilitację w szkole. To jest kropla w morzu potrzeb. Zbiórkę założyłam, by zebrać pieniądze na turnus rehabilitacyjny dla dzieci. Bardzo proszę o pomoc!

Poznaj naszą historię:

Wiktoria urodziła się w kwietniu 2007 roku i każdego dnia zmaga się z astmą oskrzelową, atopowym zapaleniem skóry, refluksem przełyku oraz skoliozą. Niespełna 3 lata po Wiktorii, na świat przyszedł mój syn, którego niestety los również nie potraktował łaskawie… Wiktorek urodził się z rozszczepem kręgosłupa, czego konsekwencją jest poruszanie się na wózku inwalidzkim. W swoich pierwszych dniach przeszedł operację ratującą życie, a w późniejszym czasie kilka następnych, w tym niezwykle skomplikowaną operację stóp.

Wiktor i Wiktoria Andalukiewicz

Teraz Wiktor musi być włączony w program intensywnej rehabilitacji. Potrzebuje kosztownego sprzętu ortopedycznego, takiego jak ortezy, które umożliwią pionizację, a także wózka inwalidzkiego.

Wielospecjalistyczne leczenie moich dzieci nigdy nie było dla mnie na wyciągnięcie ręki. Bez pomocy innych, nie byłabym w stanie zapewnić Wiktorii i Wiktorowi odpowiedniej opieki specjalistów. Na domiar złego, okazało się, że moim wrogiem – poza chorobą dzieci – stał się chłoniak Hodgkina, ze względu na co sama wymagam kompleksowej opieki onkologicznej.

Wiktor i Wiktoria Andalukiewicz

Obecnie przechodzę chemioterapie. Każdy dzień naszej rodziny składa się z wielokierunkowej terapii, która jest naszą nadzieją na lepsze jutro. Z Twoją pomocą, będzie nam o wiele łatwiej stawiać kolejne kroki na drodze po zdrowie.

Iwona, mama Wiktorii i Wiktora

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0091306
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki