Wiktoria Ceglarz

Wiktoria Ceglarz, 6 lat

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0137315
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Wiktoria Ceglarz, 6 lat

Rozszczep kręgosłupa, przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie
Kaźmierz, wielkopolskie

U Wiktorii zdiagnozowano rozszczep kręgosłupa, przepuklinę oponowo-rdzeniową i wodogłowie. Już od pierwszych dni życia zaczęła swoją trudną drogę po sprawność i samodzielność. Każdego dnia, dzięki wsparciu najbliższych i własnej, ciężkiej pracy, walczy o dobrą przyszłość.

Wiktoria jako noworodek przeszła skomplikowaną operację kręgosłupa. Później potrzebne były kolejne zabiegi i wielokrotne hospitalizacje, wspomagające leczenie wodogłowia i pęcherza neurogennego. Dziewczynka od urodzenia uczęszcza na rehabilitację, dzięki której dokonuje olbrzymich postępów. Dalsze, regularne ćwiczenia pod okiem specjalisty dają nadzieję, że Wiki zacznie chodzić!

Rehabilitacja córeczki i dalsze leczenie wiąże się z ogromnymi kosztami, na które zaczyna nam brakować środków, dlatego nie mamy innego wyjścia niż zwrócić się do Państwa z prośbą o pomoc. Wierzymy, że razem z Wami będziemy w stanie zapewnić Wiktorii dalszą drogę po sprawną przyszłość, że marzenie o postawieniu przez córkę samodzielnych kroków, będzie mogło się spełnić. Za każdy pomocny gest z góry dziękujemy! 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0137315
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki