Porzucona przez rodziców, ma tylko mnie... Proszę, pomóż mojej wnusi!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 135 osób
31 698 zł (100,33%)
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Roczna rehabilitacja, przystosowanie łazienki do potrzeb osoby niepełnosprawnej

Wiktoria Tkaczyk , 9 lat

Kotfin, łódzkie

zespół Dandy-Walkera, hipoplazja móżdżku i półkul mózgowych

Rozpoczęcie: 9 Marca 2020
Zakończenie: 9 Czerwca 2020

Poprzednie zbiórki

118 zł (1,15%)
Roczna rehabilitacja

11

08.05.2018 - 08.08.2018

Roczna rehabilitacja

11

118 zł

08.05.2018 - 08.08.2018

Porzucona przez rodziców, bardzo chora i niewidoma - dzieciństwo mojej wnuczki to pasmo cierpień. I ja cierpię, gdy patrzę na nią i wiem, że choćbym nie wiem jak chciała, sama nie jestem w stanie jej pomóc… Dlatego bardzo proszę o pomoc dla Wiktorii. Będziemy walczyć każdego dnia o to, by jutro było lepsze, niż dziś…

Wiktoria Tkaczyk

Wiktoria została porzucona przez swoich rodziców. Tak naprawdę ma tylko mnie i swoją starszą siostrę. Doskwiera jej jednak nie tylko brak rodziców i ich miłości, ale też niepełnosprawność, z którą przyszła na świat. Wiktoria urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym, zespołem Dandy-Walkera oraz hipoplazją móżdżku i półkul mózgowych. Jest dzieckiem niewidomym i cierpi na padaczkę. Każdego dnia walczymy o to, aby samodzielnie zaczęła chodzić. To ciężka praca, którą musi wykonywać mała dziewczynka. Ale najważniejsze, że przynosi efekty!


Wikusia robi postępy, ale wymaga jeszcze długotrwałej i intensywnej rehabilitacji. Jako jej babcia bardzo chcę, aby chodziła. To ułatwi nam wszystkim codzienne zmaganie się z jej chorobą. Mimo wszystkich przeciwności losu nie poddajemy się!

Wiktoria Tkaczyk

Los bardzo skrzywdził Wiktorię, ale mamy nadzieję, że nadejdzie ten lepszy czas. Rehabilitacja jest konieczna, konieczny jest również remont łazienki, by była ona dostosowana do potrzeb osoby niepełnosprawnej. To jednak koszty, których sama nie jestem w stanie udźwignąć.

Bardzo proszę, pomóż Wiktorii w walce o lepsze jutro…

Babcia

Pomogli

Ładuję...